Skocz do zawartości

Motocykl na kredyt


Rekomendowane odpowiedzi

PS A nie myślałeś, żeby zostawić sobie motocykl (chyba że i tak planowałeś zmienić go na przyszły sezon), a podkredytować się na zakup katamarana? :D

 

Moj GSX bardzo mi sie podoba... nigdy mnie nie zawiodl... jezdzac z kolegami na lepszych sprzetach (ZXR 750, CBR 600 F3, FZR 600) nigdy nie odstawalem ale tu raczej chodzilo o umiejetnosci motocyklisty niz mozliwosci motocykla... jednak odkad mialem mozliwosc przejechania sie ZXR 750 zostalem zaczarowany. Nie osiagami lecz ogolnymi wrazeniami jazdy typowym sportem... przede wszystkim stylistyka - Motocykl to rasowy scig ktory az prosi sie zeby go odpalic i ruszyc we wszelkiego rodzaju zakrety, pozycja za kierownica... lubie lezec na baku i gryzc kolana... motocykl prowadzi sie idealnie i hamulce rowniez niezawodne... wszelkie zakrety pokonuje plynnie. Czyli chodzi o to ze szukam motocykla juz na dlugie lata ale taki ktory bedzie mi w 100 % odpowiadal czyli jak pisalem na poczatku, napewno sa to ZXR 750, ZX7R, GSXR 750 SRAD oraz CBR 900 SC28 lub SC33 ze wzgledu na bezkompromisowe sporotwe przeznaczenie, nie znaczy to ze za kazdym razem gdy odpale sprzet, to wskazowka na obrotomierzu nie spadnie ponizej 7000 obrotow a licznik nie zaczyna sie od 150 km/h... Wszystkie wymienione przeze motocykle przeze mnie maja wystarczajaca moc jak dla mnie jednak kolejna wazna sprawa to wytrzymalosc czasowa... wszystkie w ktore mieze to juz 10 latki albo nawet i lepiej i im starszy motocykl tym wybor zaweza sie ku Hondzie a to dlatego ze nie wieze ze motocykle te sa z "przebiegami" (jak to pisza sprzedawcy) 25000 poniewaz stal w garazu uzywany okazyjnie przez babcie jadac po mleko do Biedronki. W sumie moj GSXF z roku 1994 z przebiegiem 61000 km jest niezawodny a to dlatego ze wiem co mam, dopieszczam zawsze i dbam o serwis tak ze nawet moja dziewczyna jest zazdrosna o motocykl, natomiast kupic starszy motocykl w dobrm stanie bez ukrytych wad to jest sztuka.

 

Myslalem rowniez nad katamaranem w kredycie. Jednak jak napisalem wyzej GSX-F to nie jest moj motocykl docelowy mimo iz bardzo go cenie. A plan taki: Za motocykl kupic auto, a na wiosne lub moze wczesniej, motoyckl dla mnie czyli opisane wyzej. Jednak zycie to zycie i roznie byc moze, moze wyjdzie tak ze motocykla nie uda sie sprzedac wiec wtedy pewnie wezme auto w kredycie i przyszly sezon przejezdze na mojej Suzie.

 

Dzieki i pozdrawiam

Edytowane przez the-one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...