Skocz do zawartości

!!MAGIA ROCKA!! + ZJAZD MOTOCYKLISTÓW !!! Lyski 1 Września !!!!


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

 

Może byłby ktoś chętny na przejażdżkę na IV już edycję koncertu z serii: "Magia Rocka" w miejscowości Lyski (obok Rybnika)

... większości ta nazwa nic nie mówi ale na stronce --->> www.magiarocka.pl <<--- jest wszystko jasno i wyraźnie napisane.

 

Jest to naprawde godna imprezka z dobrą muzą i za niewielkie pieniążki (motocykliści 8 zł) :wink: :wink: :wink:

 

Wystąpią takie zespoły jak:

 

KAT, HUNTER oraz PERFECT! Jako supporty zespoły BOYLER, DRIVE-BY, K2, TRADE MARK, HEAVY WEATHER i SANDALESS. Impreza odbędzie się 1 września jak co roku obok placu Urzędu Gminy w Lyskach. Początek koncertu o godzinie 15.30. :wink: :evil: :flesje:

 

Wszystkich niezbędnych informacji jak i sporo zdjęć z poprzednich edycji dowiecie sie na stronce Magia Rocka

 

 

 

Pozdrawiam !!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: Witam!!

 

Kurcze no szkoda szkoda ... koncercik juz jutro a tu CIsza... chyba wszyscy się wystraszyli mojej wsi ;) :D ;) Siła Sumina !! :D :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam !!

 

Nic sie nie martw... Nie bedziesz sam, na pewno bedzie kilka radzieckich zaprzegow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... aaa to wasze były te cudeńka :biggrin: stałem przy dobre 10 minut i co przechodziłem to mnie jakoś ciągnęło .... hehe ... w sumie to było bardzo dużo motorków ... nie spodziewałem się aż tylu ... myśle że koło setki było... a sam koncercik też godny.

 

Pozdrawiam !!

 

 

PS. Myśle ze w najbliższym czasie pojawią się fotki na stronie. --> Magia Rocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...