Skocz do zawartości

Zaproszenie na Piknik Motocyklowo - lotniczy


Wodzu72
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam przyjemność zaprosić wszystkich motonitów na piknik motocyklowo - lotniczy do Pińczowa w dniach 25-27.08.2006r

 

Spotykamy się 25.08.2006r w Aeroklubie Pińczowskim (woj. świętokrzyskie). Aeroklub położony jest na obrzeżach miasta, nad brzegiem rz. Nidy.

 

W programie:

+ skoki spadochronowe (możliwość skoku w tandemie),

+ loty widokowe samolotem, motolotnią,

+ ognisko,

+ kran z pifkiem,

+ parada motocyklowa ulicami miasta,

+ moczenie tyłków w Nidzie,

+ kajaki, rowerki wodne,

itp.

Pracujemy nad zorganizowaniem zespołu muzycznego który stworzy odpowiedni klimat do zabawy wink.gif

 

Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to wpisujcie się odpowiednio wcześniej, żeby był czas na zorganizowanie wszystkiego.

 

Trzeba będzie wybulić parę złociszy za pole namiotowe, wodę w ścianie i sranie w porcelanie, ale myślę że nie więcej niż 7 PLN-ów od osoby.

 

Wszelkie informacje pod nr 502235569.

 

Zapraszam i PZDR 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam przyjemność zaprosić wszystkich motonitów na piknik motocyklowo - lotniczy do Pińczowa w dniach 25-27.08.2006r

 

Spotykamy się 25.08.2006r w Aeroklubie Pińczowskim (woj. świętokrzyskie). Aeroklub położony jest na obrzeżach miasta, nad brzegiem rz. Nidy.

 

W programie:

+ skoki spadochronowe (możliwość skoku w tandemie),

+ loty widokowe samolotem, motolotnią,

+ ognisko,

+ kran z pifkiem,

+ parada motocyklowa ulicami miasta,

+ moczenie tyłków w Nidzie,

+ kajaki, rowerki wodne,

itp.

Pracujemy nad zorganizowaniem zespołu muzycznego który stworzy odpowiedni klimat do zabawy wink.gif

 

Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to wpisujcie się odpowiednio wcześniej, żeby był czas na zorganizowanie wszystkiego.

 

Trzeba będzie wybulić parę złociszy za pole namiotowe, wodę w ścianie i sranie w porcelanie, ale myślę że nie więcej niż 7 PLN-ów od osoby.

 

Wszelkie informacje pod nr 502235569.

 

Zapraszam i PZDR 4 all

 

 

 

Zaintersowanych proszę o potwierdzenie przybycia na adres [email protected]

 

PZDR 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wodzu !

Mam nadzieje ,że w Pińczowie się odlicze i pośmigamy nie tylko na moto ,ale i wzniesiemysię w przestworza jesli pogoda dopisze ,ewentualnie jakoś sobie poradzimy :icon_mrgreen: żeby poczuć ten stan nieważkości.

Pozdrawiam Darek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...