Skocz do zawartości

Pierwsza "tysiączka"


jakuba1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Zbychu za krótkie resime to faktycznie motorki stworzone do innych celów ;) szkoda , że nie ma czegoś po środku (pewnie zaraz ktoś wrzóci że duzy Bandyta to coś pośredniego)ale na stare lata coraz trudniej dupe schylać do tego łańcucha a i szaleństwa tak już czesto nie przychodzą do głowy.

Musze przeliczyć kase i zobacze na jaką starą BMke mnie stać. Do zobaczyska na drodze :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inazuma 1200 -zajebisty sprzet.nie przymierzaj do bandita bo to calkiem inna bajka.nie chwale dlatego ze mam tylko dlatego ze jest najlepszym nakedem na rynku urzywek.a biadolenie o lancuchach to naprawde przesada.raz na jakizs czas nasmarujesz i spoko.a jedzi to wspaniale.ostatnio lecialem trase 250 km i z powrotem i luzik,nawet burza nie odebrala mi przyjemnosci z jazdy.chcesz wiecej to jestem wieczorami na GG .pogadamy.aha przy jezdzie 140 -180 spalil mi ok.6l/100km.

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inazuma 1200 -zajebisty sprzet.nie przymierzaj do bandita bo to calkiem inna bajka.nie chwale dlatego ze mam tylko dlatego ze jest najlepszym nakedem na rynku urzywek.a biadolenie o lancuchach to naprawde przesada.raz na jakizs czas nasmarujesz i spoko.a jedzi to wspaniale.ostatnio lecialem trase 250 km i z powrotem i luzik,nawet burza nie odebrala mi przyjemnosci z jazdy.chcesz wiecej to jestem wieczorami na GG .pogadamy.aha przy jezdzie 140 -180 spalil mi ok.6l/100km.

Gdzie to znaleźć w ogóle - przejrzałem troche ogłoszeń i nie ma śladu ( są tylko 750 tki ) i bardzo mało info na polskich stronach. A jakie podstawowe różnice miedzy GSX-1200-Inazuma a XJR-ą ? i co na korzyść Suzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie napisalem ci emila na temat.moto nie sprzedawane u nas ale warte tych pieniedzy co wolaja za nie.na allegro byly dwa ostatnio.z serwisem nie ma klopotu .maja serwisowki do niego.tylko ja ku..wa nie mam ,a poczytalbym...

a jakie roznice? mniejszy i poreczniejszy[bardziej zwarty]

mniej pali

lepsze osiagi

czy ladniejszy to zecz gustu

tanszy

niesamowite hamulce[brembo]

nie oferowany unas i w niemczech

a tak naprawde to xjr tez mi sie podoba ale jednak suzuki bym wybral ze wzgledu na silnik

w xjr reanimowano silnik z zapomnianej fjty a gsx caly czas na topie i nie widac konca jego zywota co swiadczy o jakosci i niezawodnosci chyba,nie?gsx jest po prostu niedozajebania.a to jak pracuje to to czad!choc nie wszyscy lubia takie dzwieki he he

NAKEDY! to jest to

JAKUBA!!-badz wieczorkiem na GG to pogadamy

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świat do góry nogami stoi europejskie motocykle są nazywane "egzotycznymi" a azjatyckie to niemal nasza rodzima produkcja ja pier co to się wyrabia ...

 

 

No może i brzmi to jak herezja ale miałem na myśli możliwości uzyskania informacji na temat tych motorów . Jeśli na 4um jest ich 1 lub 2 to czasem opinie są skrajnie różne i nie możesz sobie wyrobić obiektywnego zdania na ten temat . Poza tym dostepnośc cześci szczególnie używanych typu owiewka lusterko czy podnóżek to dramat a ceny nowych ..... chyba przyznasz racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i brzmi to jak herezja ale miałem na myśli możliwości uzyskania informacji na temat tych motorów . Jeśli na 4um jest ich 1 lub 2 to czasem opinie są skrajnie różne i nie możesz sobie wyrobić obiektywnego zdania na ten temat . Poza tym dostepnośc cześci szczególnie używanych typu owiewka lusterko czy podnóżek to dramat a ceny nowych ..... chyba przyznasz racje.

 

To prawda, że Triumph jest jeszcze zjawiskiem dość rzadkim na naszych extra autobanach :( ale czasem warto zaryzykować. Ja tak zrobiłem i śmigam Sprintem ST :evil: Maszynka jest zajebista. Speed Triple zaś to nie sport tylko szatański naked. Proponuję jechać do salonu (na Jagiellońskiej) i wziąć do testów...co i szkodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakuba1

wzystkie częsci do eurpejskich moto typu łańcuch, filtry, świece, klocki,sprzęgła,itp.

są dostępne od ręki "grubsze"częsci niestety internet ,z tym że wystarczy odszukać goscia który tylko daną marką się zajmuje i tyle a pozatym jak można wyrabiać sobie opinie na temat danej marki lub danego modelu na podstawie opini innych ludzi ..... którzy tez cos tam słyszeli....

pozdrawiam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że Triumph jest jeszcze zjawiskiem dość rzadkim na naszych extra autobanach :icon_twisted: ale czasem warto zaryzykować. Ja tak zrobiłem i śmigam Sprintem ST :buttrock: Maszynka jest zajebista. Speed Triple zaś to nie sport tylko szatański naked. Proponuję jechać do salonu (na Jagiellońskiej) i wziąć do testów...co i szkodzi?

Troche poczytałem i nawet jest gdzieś w necie test Speed 'Tripla' i chyba wymiekam- to jest zabawka dla gości , którzy chcą mieć moto zamiast sexu . Nie tego szukam sory :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche poczytałem i nawet jest gdzieś w necie test Speed 'Tripla' i chyba wymiekam- to jest zabawka dla gości , którzy chcą mieć moto zamiast sexu . Nie tego szukam sory :buttrock:

Luzik. To była tylko jedna z propozycji. Owocnego szukania zatem :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...