Skocz do zawartości

Czarne 100km.


senio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakos na dniach jezdzilem sobie po moim mini city, kulalem sie po wszystkich osiedlach. Jade sobie, z daleka widze golfa II, jestem na drodze z pierwszenstwem. Obserwowalem golfiarza dosc dokladnie, bo nie widzialem jak lookal w moja strone. Nie dawalem gazu, nieco zwolnilem.. nagle kawalek przede mna golf rusza :) klakson, i uciekalem na pobocze zeby sie w niego nie wbic. Pojechalem sobie dalej, na cpn sie tak zlozylo, ze ten koles podjechal tez zatankowac. Stanal za moto, polazlem zaplacic za zupe i przez okno widze jak ten baran z golfa podjezdza do blotnika moto i... puka sobie raz po raz. Zaplacilem, wylazlem, a koles z takim ryjem na mnie, ze nie uwazam jak jezdze i ze on jako kierowca samochodu ma pierwszenstwo na drodze... Na pytanie: dlaczego uderza w moje moto powiedzial, ze blokuje jemu dojazd do dyspozytora tym gownem :) coz, zbyt mily nie bylem, uderzyl pierwszy. Btw, polecam rekawice z plastikowymi ( czy tam kevlarowymi) wstawkami na kostkach :flesje: zostawiaja ladne pamiatki w poblizu oczu. Jeszcze wiecej takich drechow, normalnie wybic takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pikus 91

Młody człowieku nie wiem skąd w tobie tyle agresji wzgledem mojej osoby. Na szczęscie nie żyję w kraju gdzie mógłbym być ubity jak kaczka , czyli pozbawiony życia przez taką osobę jak ty , za jazdę np na długich światłach. Powinno ci być wstyd za takie formuowanie słów wobec innego człowieka. Może powinieneś iść z rodzicami do psychologa.

Śpiesze sie z wyjaśnieniami że moja jazda na długich w dzień nie wynika tylko z chęci ochrony mojej dupy , a także z chęci ochrony dup wszystkich ewentualnych stron potencjalnego wypadku drogowego . Dokładnie myślę że kierowca samochodu w słoneczny dzień ma zdecydowanie większe szanse w zauważeniu motocykla gdy ten jedzie na długich. Jak wiadomo wiekszość sprawców wymuszeń tłumaczy sie że nie zauważyło jednośladu , mówią że nie wiadomo skąd się wziął. Dlatego popieram wszelkie idee związane z kamizelkami czy naklejkami odblaskowymi , a osobiscie jazdę w słoneczne dni na światłach drogowych. Jeśli Ty masz osobiste odczucia ,że światło drogowe w biały dzień jest dla ciebie na tyle niebezpieczne iż Mógłbyś zjechać na swoim Simsonku na przeciwległy pas ruchu i zderzyc się ze mną ze skutkiem śmiertelnym to proponuje odstawić motorower . Myślę że jeśli tak jest to nie Masz predyspozycji do kierowania żadnymi pojazdami mechanicznymi.

Z jednym sie zgodzę że temat założony przez senia dotyczy naszych motocyklowych dup. Dla tego zachowajmy powagę tematu i wyciągajmy mądre wnioski z doświadczeń naszych kolegów abysmy cało wracali do domu.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

Dlatego popieram wszelkie idee związane z kamizelkami czy naklejkami odblaskowymi , a osobiscie jazdę w słoneczne dni na światłach drogowych.......

 

No własnie sam jeżdzę w kamizelce (co widać) i denerwuje mnie ktoś kto uważa to za obciach bo i takie gadanie słyszałem (no chyba, ze masz zajebisty swiecacy kombinezon wtedy to bez kamizelki)

Ciesze się Falko wreszcie rozsądny głos

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falko, dobrze piszesz. :)

Duż część wypadków wynika z agresji.

Co do świateł osobiście nie używam długich w dzień. Używam ich tylko w sytuacjach wątpliwych.

Po to jest przycisk PASS przy przełączniku by z niego w takich sytuacjach korzystać.

Robię to by uprzedzić włączajacych się do ruchu, lub by uprzedzić jadących na wprost o zamiarze wyprzedzania. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę mi wyszukiwać się quote'ować konretnych zdań, ale chciałbym powiedzieć, że ŚWIATŁA DROGOWE W DZIEŃ NIKOGO NIE OŚLEPIAJĄ! równie dobrze można mieć pretensje o to, że ktoś wypucował lakier i odbija się od niego słońce (które jest dużo jaśniejsze od świateł, a jakoś nikt nie ma obowiązku malowania pojazdów na matowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...