Skocz do zawartości

Moja Honda MBX co o niej sądzicie????


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny , MBX to moje marzenie z dzieciństwa , niestety nigdy nie zostało zrealizowane, moim zdanie to są motocykle dla przyszłych motocyklistów a nie jakieś tam skutery w automacie :D Mam jednak jedno zastrzeżenie do twojego sprzętu WYPROSTUJ BLACHE , to juz nie jest modne jak kilka lat temu , teraz to szczyt buractwa , nie zrozum mnie źle , ale jak jeszcze widze taki patent w sprzęcie 100konnym to moge zrosumieć , ale MBX ile ma kucyków ???? 7-10 ?? Lekka przesada ! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta kierownica to od mb na patentrach chyba jest :]

 

Zgadza się seryjna kierownica zbyt mi sie nie podoba i postanowiłem zrobić samemu i kiedys zobaczyłem kierownice od MB i postanowiłem zrobic coś w tym stylu.

 

A co tak wlasciwie zrobiles ?? :D Podoba mi sie gorna polka

 

Motor jest cały polakierony (rama, plastiki, wahacz, lagi itd) ma podniesiony tył, szersze oponki, nowe kierunki, manetki koncówki kierownicy, kierownicy własnej roboty (mialem z nią duzo problemó bo po zalozeniu osprzętu nie mieścił się w owiewke i musiałem robic nowe mocowania owiewki) i jeszcze kilka rzeczy jeśli chodzi o silnik to ma 100ccm gażnik 23mm membrana malossi stożkowy filtr powietrza (markowy nie taki za 30zł) i jeszcze kilka rzeczy

 

bardzo ładny , MBX to moje marzenie z dzieciństwa , niestety nigdy nie zostało zrealizowane, moim zdanie to są motocykle dla przyszłych motocyklistów a nie jakieś tam skutery w automacie :D Mam jednak jedno zastrzeżenie do twojego sprzętu WYPROSTUJ BLACHE , to juz nie jest modne jak kilka lat temu , teraz to szczyt buractwa , nie zrozum mnie źle , ale jak jeszcze widze taki patent w sprzęcie 100konnym to moge zrosumieć , ale MBX ile ma kucyków ???? 7-10 ?? Lekka przesada ! Pozdrawiam

 

 

Też mam podobne poglondy jak ty tylko że boje sie ja prostować bo miłem wypadek w tamtym roku i tablica dostala swoje i jest teraz nadpeknieta i nie chce jej prostawoac bo boje się że peknie a poza tym nie jest mocno podgieta wszystko jest czytelna. Jeszcze u mnie nie wyglada to tragicznie moj kolega ma podgieta w simsonie i to jeszcze tak że nic nie widać to dopiero jest glupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzyChules szybko sie nudze nie lubie się przyzwyczajać. Cena jest troche zaporowa nie licze że tyle dostane ale narazie nie śpieszy mi się z jego sprzedazą bo nie chce mi sie dreptać napieszo ale jeśli znajdzie sie kupiec za tę cene to napewno sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podgieta bo peknieta , a to zwracam honor-niewiedziałem , sorki , poprostu mam takie zdanie , ktoś sie pluł , ze lampa jak od maluch , przecież to moto z lat `80 a wtedy takie były modne :D ja w XJ tez mam podobną , ale w srebrnej obramówce wygląda jak z warburga hehe :D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...