Skocz do zawartości

Wymiana prawka :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne ze Ci tak powiedzieli bo zawsze na "kwitku" można było jeździć, wkońcu po to je wydają. A co do pomysłowości to z jednej strony sie nie dziwie, chciaż ja prawko zmieniłam rok temu razem z dodaniem nowej kategorii to wiem ze moi znajomi pobiegli do wydziału już pare tygodni temu i nadal prawka niemają. Pomysł dobry... gratuluje pomysłowości, temu który wpadł na tak genialny pomysł :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zawsze na "kwitku" można było jeździć

Niestety jedynym dokumentem pozwalającym na prowadzenie pojazdu jest prawko wiec pozostaje tylko nadzieja ze niebiescy sie nie przyczepią. Mi tez dochodzi kategoria w lipcu i nie bardzo mam ochote płacic za prawko co miesiac. Ale kazdy ryzykuje sam za siebie. Przypominam że jazda bez prawka w razie wypadku skutkuje brakiem ubezpieczenia! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze Ci tak powiedzieli bo zawsze na "kwitku" można było jeździć, wkońcu po to je wydają. A co do pomysłowości to z jednej strony sie nie dziwie, chciaż ja prawko zmieniłam rok temu razem z dodaniem nowej kategorii to wiem ze moi znajomi pobiegli do wydziału już pare tygodni temu i nadal prawka niemają. Pomysł dobry... gratuluje pomysłowości, temu który wpadł na tak genialny pomysł :icon_mrgreen:

 

 

Art. 88. 1. Dokumentem stwierdzającym uprawnienie do kierowania pojazdem silnikowym jest prawo jazdy określonej kategorii.

 

Zaświadczenia, poświadczenia czy innego tego typu "świstki" to można sobie mieć, ale do innych celów. Jedziesz pojazdem silnikowym, to masz mieć przy sobie prawo jazdy

Edytowane przez wadera56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...