Skocz do zawartości

Moja VF-ka:)


August~VF1000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to może go przebic, tylko że jak cała ``operacja`` nie wyjdzie tak jak bedą uszy chciały to troche do d... będzie :banghead: Chłopaki!! piękna pogoda na trase jest dziś :banghead: :biggrin: :D pozdrawiam i przyjmności życze!! ;)

 

A może tak po 15lipca ktoś się wybiera do Szklarskiej na pare dni?? My wyjezadzamy z Sierakowa lub Międzychodu- 70km na zachód od poznania. Jade swoją VF-ą i szwagier CBR-ką. Prędkość przelotowa będzie w granicach 120-140... Miło by było jechać w pare osób:) najgorsze jest jednak to, ż cały wyjazazd może być odwołany na 3dni przed:( Tylko,że sprawy finansowe nie są do końca wyjaśnione:( Ale jakby co to piszcie!! Pozdro:) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej.No poprzednia maszyna jest super.Sam obecnie jeżdżę MZ 250 '87.Super maszynka.Obecnie koleżka będzie pomagał mi wymienić cylinder, tłok, głowicę.Sam nie znam się, a nie chcę nic spartolić. Ale mam pytanie...Czy od razu przesiadłeś się z MZ na Duala?Ogromna zmiana...Nie wydawała się za mocna?Bo sam chcę zmienić, znaczy kupić drugi motorek.Marzy mi się Honda VFR 750, bądź Kawa ZZR600 bądź myślałem też nad XJR 1200 lub 1300 ale nie wiem czy XJR nie będzie za mocny...Słyszałem, że ma niesamowicie mocny dół...No ale moc lekko ponad 100 kucyków.Sam nie wiem.Jak ty myślisz stary. Napisałem bo u ciebie jest bardzo podobna sytuacja, tak mi się przynajmniej wydaje,że z MZ na podobną maszynkę.Napisz jak możesz co sądzisz o tym wszystkim ok. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Paco!! Ja polecałbym VFR-ke!! Bo miły motorek, dżwięk silniczka V4 no i w ogóle:) Mój sprzęt obecny ma 116KM i jak usiadłem na nią z etki to naprawde był odlot:) Na początku jeżdziłem wolno, delikatnie... Moje moto troche waży tak że do tej wagi musiałem się przyzwyczaić:icon_mrgreen: No ale powiem Ci,że jak masz troche oleju w głowie to będziez jeżdził dobrze i bezpiecznie:) Ważne żeby nie odkręcać od razu. A potem jak się wjeździsz w furke to prosze bardzo :D Pozdraiam i jakby co to wal na gg lub tutaj:) Pozdro!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam.Dzięki za pomoc stary.Będzie już uzbierana kasa to trzeba będzie zacząć poszukiwania fajnego egzemplarza VFR-ki. Dali mi wszyscy do zrozumienia, że to będzie świetna maszyna po MZ do jazdy turystycznej...No i super. Ale to za jakiś czas.Trzymaj się dzięki za pomoc jeszcze raz.Hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...