Skocz do zawartości

GSXR musze sie pochawalić


mierzwa2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak o co ?? o to aby się coś świeciło. :banghead:

ok, rozumiem!

A może lepiej wymalować moto Fluorescencyjnym (czy jak to się pisze) lakierem. To byłby odjazd.

Wtedy moto przestałoby być jak czapka niewitka. Wsiadam na moto i dalej mnie widać. Nikt nie mógłby powiedzieć że mnie nie widział. Może i dobry pomysł.

 

P.S. podoba mi się jeszcze ta skóra na bak. Pewnie się tak nogi o bak nie ślizgają. ;)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sprzedam Suzuki GSX-R 600 ( to jest motocykl mojego brata)

 

stan idealny rok produkcji 2004 duzo zmian tuningowych takich jak:alarm na pilota, wydech, owiewka, kierunki w lusterkach, zmienione tylne swiatla, malowanie racingowe, odblokowany silnik itp.; cena 25000zl do negocjaji; zdjecia na emaila

Kontakt: email [email protected] lub [email protected] telefon 693718884

a moze ktorys z was ma znajomego ktory bylby zainteresowany bede wdzieczny

dzieki i pozdrawiam

POLECAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mierzwa a moze bys sie pochawlil na zywo i przyjecha wkoncu na sprzecie do wrocka cooo??? :wink:

 

:biggrin:

spokojnie :D będą wakacje to się przyjedzie :buttrock: narazie to jest niewyobrażalne dla mojej mamy

 

 

tak jest, zgadzam się.

P.S. Kolega mierzwa2 miał jeden z ładniejszych moto na tym forum. Ale i tak jest ładny.

Co jest ładnego w podświetleniu moto? Dla mnie to takie szpanerskie, lanserskie i w ogóle. Wiem że to kwestia gustu, ale powiedźcie o co w tym chodzi?

Pozdr.

 

co znaczy że miałem? to teraz już jest kicha :buttrock: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...