Skocz do zawartości

Kiedy są jakieś zloty na Lubelskim???????????????


Rekomendowane odpowiedzi

Będzie kilka imprez:

9-11.06.2006 II Lubelski Rajd Weteranów Szos *Rajd Partyzancki 2006" (tylko dla motocykli zabytkowych). Organizartor: KMD *Partyzant" Janów Lubelski, KM *Pionier" Lublin, tel.: 0-691 542 537 - Andrzej, 0-607 305 533 - Piotr, www.rajdlubelski.pl

24.06.2006 II runda Mistrzostw Polski Supermoto i IV runda Pucharu PZM Supermoto, Lublin. Organizator: Klub Motorowy "Pionier" ul. B. Prusa 8 20-064 Lublin, tel.: (0-81) 533 43 38, e-mail: [email protected]

24-25.06.2006 II Ogólnopolski Zlot WueSeK i innych motocykli, Świdnik. Organizator Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku, ul. Wyszyńskiego 14 21-040 Świdnik, tel./fax: 0 81 468 67 80, 0-603 644 868, e-mail: [email protected], [email protected], www.mok.swidnik.pl

# 30.06-2.07.2006 VIII Motopiknik, Komarówka Podlaska - Stadion. Organizator: Free Group *Panther", tel.: 0-505 582 582 - Skóra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Komarówki to i ja jade, bede współorganizatorem. Zapraszam!

 

Do Świdnika, hmmm jak chcesz.. wjazd drogi i wymagania przy bramie, trzeba pisac ile masz lat, kiedy sie urodziłś, ile na moto jeździ, dane z prawka i dowodów... beznadzieja, nie jade a miałem swja weteranka z 68.

 

Rajd Weteranów nie dla Ciebie, chyba,że chcesz poogladac zabytki.

 

http://www.gryf.riders.pl/index_2.html tutaj spójrz, masz zlot w Sidlcach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odswierzam temat bo z lublelskiego jestem ;)

 

Cos malo mamy tych zlotow, ja co prawda na Simku ale Kazimierz Dolny moge codziennie odwiedzac, w Ulezu ma cos byc, tez planuje zawitac. w Bilgoraju w wakacje jest ogolnopolski zlot.

Wracajac do Kazimierza to tam zawsze mozna spotkac pare motorkow, stoja przy drewnianym plotku na rynku (jak od studni idzie sie na baszte to po prawo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...