Skocz do zawartości

II Zlot Motocyklowy + Koło Bluesa Festiwal 2006


senio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miecznik, rozumiem, że pole namiotowe też będzie w sposób odpowiedni chronione?????

Może naiwne pytanie, bo wiem, że tak.

Tak samo wiem, że nie będzie problemu z opałem na ogniska i zabezpieczeniem sanitarno higienicznym.

Do zobaczenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Warszawka wstępne zainteresowanie wyraziło kilka osób planujemy załatwić jakiś nocleg pod dachem dla nas i maszyn kto jedzie ????

BLUES + :crossy: + :bigrazz: = :biggrin:

 

Czołem,

Ja się piszę. Ochrzciłem swoją maszynę >Blues Mobile<, więc musi mieć debiut w odpowiednim miejscu :clap: :biggrin: :lalag: :biggrin:

 

Pozdry,

Franz

Edytowane przez drzorrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zatem ruszamy w piątek z obecnych deklaracji na dzień dzisiejszy jadą

 

Joasia DH

drzorrrz

barył

 

Rozmawiałem z organizatorem i jest możliwość kimania w ośrodku sportowym na glebie więc karimatka i śpiworek :icon_mrgreen:

Tempo przejazdu lansersko choperowe ;)

Wstępnie ruszymy około godziny 17 czyli po robocie termin do dogrania

No ja wiem że samego Disco Polo słuchata ale może ktoś się jeszcze złamie ??? :D

 

p.s.

na stronie miasta koła znalazłem hotel w piątek były jeszcze miejsca ja z powodu możliwości kimania na glebie w ośrodku hotel odpuszczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baryl!!!!

A nie lepiej na zlotowisku pod namiotem, przy ognisku, wśród zarąbistych ludzi???

Do zobaczyska :icon_mrgreen:

Z tego co się dowiedziałem to ten ośrodek jest 400 metrów od zlotu i jest dla nas tam udostępniona podłoga za darmo w jakiś salach więc myślę że tam też będzie nieźle :D ;) a ogniska nie odpuszczam :icon_evil:

Edytowane przez Barył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za dobre słowo. Co tu dużo gadać. Pisałem już że wszystkie niedociągnięcia jakie były w ubiegłym roku postaraliśmy się poprawić . Ogrodzenie to barierki metalowe. Wynajęta ochrona wewnątrz naszego ogrodzonego miejsca zlotowiska. Gawiedź nie będzie łaziła koło maszyn. Miejsca będzie na tyle dużo żeby przy maszynach rozbić namioty. Z 400 metrów od imprezy do dyspozycji mamy klub sportowy Olimpia Koło. Będzie można skorzystać z prysznicy jak i zaplecza sanitarnego. Podłoga na siłowni uprzątnięta gdyby Ktoś chciał pod dachem przykimać. Na miejscu będą totoje i coś do mycia też więc spoko. Żarecko i browary mamy w miejscu dla nasz ogrodzonym, aby nie czekać w kolejkach jak w ubiegłym roku. Co tu więcej pisać. Zapraszam wszystkich serdecznie raz jeszcze. My juz odliczamy godziny :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolege ja moze bym sie wyrwał w sobote ;)

 

My ruszamy w piątek ale wiesz tempo stanowczo inne :icon_evil: jak możecie dopiero w sobotę i tak będzie :icon_mrgreen:

popędź jeszcze Wojtasika bo coś tam biadoli że nie wie i mu się nie chce - 3 klapsy w dziąsło i na motór :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...