Skocz do zawartości

Ojciec Jan Góra zaprasza motocyklistów na Lednicę


Rekomendowane odpowiedzi

Ojciec Jan Góra zaprasza motocyklistów na Lednicę dnia 3 czerwca.Spotykamy się w Gnieźnie 3 czerwca o godz. 12.00 przy Katedrze.O szczegóły można dowiedzieć się u ks. Janusza Konysza - [email protected].

Ksiądz Janusz prosi chętnych o kontakt. Ojciec Jan Góra pragnie by motocykliści zrobili na początku modlitewnego czuwania procesję motocyklową, bowiem tematem tegorocznego czuwania jest : "Chrystus drogą!".

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec Jan Góra zaprasza motocyklistów na Lednicę dnia 3 czerwca.Spotykamy się w Gnieźnie 3 czerwca o godz. 12.00 przy Katedrze.O szczegóły można dowiedzieć się u ks. Janusza Konysza - [email protected].

Ksiądz Janusz prosi chętnych o kontakt. Ojciec Jan Góra pragnie by motocykliści zrobili na początku modlitewnego czuwania procesję motocyklową, bowiem tematem tegorocznego czuwania jest : "Chrystus drogą!".

 

I co ja jadąc np z Poznania muszę jechać do Gniezna a potem cofać się do Lednicy?? Ja i tak zamierzam tam jechać, ale jezeli wszystko bedzie zoorganizowane i wypad motocyklami wypali to chętnie się przyłaczę. Podaj jakieś szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ja jadąc np z Poznania muszę jechać do Gniezna a potem cofać się do Lednicy?? Ja i tak zamierzam tam jechać, ale jezeli wszystko bedzie zoorganizowane i wypad motocyklami wypali to chętnie się przyłaczę. Podaj jakieś szczegóły

Wszystkie szczegóły zna Ks. Janusz Konysz.Napisz do niego maila to on Ci wszystko wyjaśni.

 

 

 

A Ojciec Dyrektor też zaszczyci swą obecnością ?? Hehehe

Z tego co wiem to Ojciec Dyrektor zaszył się gdzieś bo się boi że Benek go przechszci.;-)

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ojciec góra czy jak mu tam zajmie się klepaniem pacierza jeszcze trochę a czerwono -czarna mafia pedałów i zboczeńców opanuje rynek i świat motocyklowy są jak pluskwy motocyklami zajmuję sie od 20 lat i wiem jedno ksiądz-to kłopoty. :D

 

Oj tutaj to przesadziałeś. Nie wiesz co to jest za człowiek więc nie wypowiadaj się tak na jego temat. Przestrzegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ojciec góra czy jak mu tam zajmie się klepaniem pacierza jeszcze trochę a czerwono -czarna mafia pedałów i zboczeńców

Wypowiadajć się w ten sposób o kimś kogo nie znasz stajesz się jedny z tych czerwono-czarnych...

Torche więcej szcunku i tolerancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie zasługują na szacunek zasada jest prosta w ich działaniu za komuny przenikać a środowiska skupiające młodych ludzi a teraz robią to samo, bo wiedza doskonale, że ich czas siś kończy i niema znaczenia czy jest on miły różowy czy przyjacielsko nastawiony, bo Oni są w ten sposób NASTROJENI i to są ich sposoby działania, Reasumując niczym się nie różnią od komunistów, dlatego czerwono- czarna MAFIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ojciec góra czy jak mu tam

 

Widzisz sam nie wiesz kto to jest. Nie możesz wszystkich wrzucać do jednego wora. Postaraj sie poszukać jakiś informacji w internecie byś bliżej mógł przyjrzeć się Jemu, a zmienisz zdanie. Mam nadzieje. A jeżeli nadal będziesz miał coś przeciwko Niemu to zostaw tą swoją opinie i nie wypowiadaj się w ten sposób, bo tym samym zniechecasz do siebie innych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo wysłałem do tego ks. mail i już dostałem odpowiedz :D Tomek teraz mam do ciebie pytanko. Czy orientujesz się może ile będzie osób.

Z Bydgoszczy wyjedzie przynajmniej 10 motocykli do tego dołączą do nas znajomi z Piły a reszta w rękach forumowiczów.Chodzi o to żeby było nas jak najwięcej.

 

Oni nie zasługują na szacunek zasada jest prosta w ich działaniu za komuny przenikać a środowiska skupiające młodych ludzi a teraz robią to samo, bo wiedza doskonale, że ich czas siś kończy i niema znaczenia czy jest on miły różowy czy przyjacielsko nastawiony, bo Oni są w ten sposób NASTROJENI i to są ich sposoby działania, Reasumując niczym się nie różnią od komunistów, dlatego czerwono- czarna MAFIA

Wszystkich mierzysz jedną miarą koleś?Twoje hamskie uwagi są nie na miejscu.Jeśli nie jesteś zainteresowany tym tematem to spadaj.Nie wiesz o kim się wypowiadasz więc oszczędź sobie tych uwag a jeżeli nie masz się komu wypłakać w rękaw i wyżalić to nie zaśmiecaj tego posta tylko załóż sobie swój wlasny na temat swoich przekonań.

 

Wie ktos na ktora godzine zaplanowana jest ta parada pod ryba?

Wszystkie pytania kieruj do Janusza.Mail podałem w pierwszym poście.Ja tylko zostałem poproszony o wrzucenie tego wątku na forum żeby zainteresować ludzi.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...