Skocz do zawartości

26-28.05 k. Bytowa, kto jedzie?


tomice
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak tam wybiera sie ktos do Brzezna Szlacheckiego k. Bytowa na zlot?

 

Czego mozna sie spodziewac? I jak z tym wjazdem, 30-35, jak to rozszyfrowac?

Edytowane przez tomice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tomice - na stronie klubu jest już program (http://www.pirates.motormania.pl/zloty.htm). Napisałem mail-a do Piratów - wjazd motoru 35 zł, pasażer płaci dodatkowe 30 zł. Podobno można oplatę negocjować (pewnie taniej jeśli nie weźmie się 2-ch koszulek i blach). W sobotę jestem w pracy, a w niedzielę rano już po zlocie - nie wiemy, czy warto jechać w sobotę wieczorem i płacić za wjazd.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam w tamtym roku - było baardzo sympatycznie...jestem ciekawa czy w tym samym miejscu bedzie zlocik -bo terez w tamtym roku był super..zlocik kameralny, niedroi w porównaniu do innych i "bezpieczny"..

w tym roku chyba w sobote pojade..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pisalem do Piratow i nie odpisali ;)

No fajnie byloby gdyby mozna bylo wynegocjowac.

Kurcze fajnie gdyby wiecej ludzi bylo, bo samemu mi sie nie chce, a Krzysiek cos tam mowi ze on jak juz to z piatku/sobote a to juz wogole chyba nie warto.

No ja bym pojechal w sobote kolo poludnia pewnie, chociaz moze nawet i w piatek.

Angie w tym roku jest gdzie indziej po tych aferach striptisowych :bigrazz:

 

Pzdr, kto jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwi nas trochę pogoda i małe zainteresowanie na forum, ale temat otwrcia w Słupsku też nia miał za wiele odpowiedzi, a motocykli było mnóstwo.

Chętnie pojechalibyśmy razem z Tobą w sobotę koło południa tak , aby załapać sięna paradę - postarałbym się wziąć urlop.

Jeśli byłoby nieciekawie wrócilibyśmy jeszcze w sobotę, a jak nie to zostaniemy na noc.

Gdyby w sobotę rano padało (prognozy sa niezbyt zachęcające), to raczej nie będziemy się pchać - w takim wypadku można pojechać gdzieś za tydzień (np. zlot w Tolkmicku).

Jutro po południu dam znać, czy dostałem urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...