Skocz do zawartości

Trasy w Beskidach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chciałbym zeby wszyscy którzy jeżdza po beskidach podzieli się swoimi sposzczezeniam o ciekawych miejscach. Ja naprzykład na zachód od leskowca znalazłem 3 jaskinie w lesie nawet dosc głebokie odrazu miałem ja spenetrowac ale niestety butki na enduro nie nadaja, na południe od leskowca znalazłem grote do której dojazd w końcowej fazie nie było drogi tylko trzeba było jechac środkiem potokam po prostu rewelacja.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku jeździłem po Beskidach, wystartowaliśmy od Szyndzielni w Bielsku następnie przejechaliśmy na Klimczok dalej na Beskidek i później na Skrzyczne w Szczyrku i z powrotem.

Trasa bardzo fajna kilka trudnych podjazdów :icon_twisted: . Niestety szczególnie latem chodzi tam zbyt wiele ludzi, lepiej wybrać się tam w okresach wiosennych lub jesiennych. Szlaki wtedy nie są tak uczęszczane.

Poza tym w tym rejonie, jest duże prawdopodobieństwo spotkania z panami niebieskimi :icon_mrgreen:

Jeżeli ktoś miałby ochotę gdzieś polatać w beskidach chętnie potowarzyszę :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: , dajcie tylko znać :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety szczególnie latem chodzi tam zbyt wiele ludzi, lepiej wybrać się tam w okresach wiosennych lub jesiennych. Szlaki wtedy nie są tak uczęszczane.

Poza tym w tym rejonie, jest duże prawdopodobieństwo spotkania z panami niebieskimi :icon_mrgreen:

 

Najgorzej to juz w ogóle jest w słoneczne weekendy, wtedy to już nie jest jazda tylko przeciskanie sie miedzy turystami i wg mnie weekendowe wypady w tamte rejony lepiej sobie odpuścić, jasne można odkrecić, odsuna sie na ryk motorka ale czy tedy droga... później gderaja ludzie i kłada drzewa w poprzek albo kopią rowy na szlakach :icon_mrgreen:

Wiadomo w gorsza pogode mało kto bedzie łaził po szlakach i tu sie można upatrywac okazji do pośmigania :icon_mrgreen: , bedzie błotka :icon_twisted: ale widoków niestety nie :notworthy: .

 

A o niebiekich słyszałem że "patrolują" szlaki ale mało kto ich widział?? Wiesz czym jeżdżą i jak sa wystrojeni?? :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...