Skocz do zawartości

Stargard Szczeciński


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, a w szczególności motocyklistów ze Stargardu. Nie tak dawno zakupiłem motocykl, a dokładnie 18 kwietnia. Na forum Stargardu napisałem, że szukam cyklistów co latają po mieście, oczywiście żeby się podłączyć, bo jazda w samotności po jakiejś godzince może się znudzić (Stargard nie jest taki wielki) i nie jest tak przyjemna (przynajmniej dla mnie) jak jazda na kilka koni. Niestety, albo koledzy nie chcą sie odezwać, albo nie czytają forum w swoim mieście, także odzewu prawie żadnego. Szukam poprostu kogoś ze Stargardu, kto w ładny dzień polatałby, a ja mógłbym sie dołączyć. Mam tu na myśli spokojną jazdę po ulicach Stargardu, wypad za miasto od czasu do czasu, jakiś grill i takie tam. Czytam forum HALO SZCZECIN i im zazdroszczę, bardzo chciałbym się zapisać, ale nie widzi mi się jeździc za każdym razem do Szczecina jak mam ochotę polatać w towarzystwie (żona, dziecko, praca, itp.)

Dlatego proszę motocyklistów ze Stargardu o przygarnięcie kropka :icon_exclaim:

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Stargardzkich motocyklistów najszybciej chyba znajdziesz na Wyszyńskiego (przy Bertim) albo na Starówce :biggrin:

bo na forum b.rzadko zaglądają (my też trafiliśmy tu trochę przypadkiem jak szukaliśmy w Internecie części i danych techn. Kawacha)

W sobotę/niedzielę zawsze ktoś po mieście śmiga - warto podjechać i zagadać (wiem,wiem łatwo się mówi :icon_exclaim: )

 

 

Pozdro

Aśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, a w szczególności motocyklistów ze Stargardu. Nie tak dawno zakupiłem motocykl, a dokładnie 18 kwietnia. Na forum Stargardu napisałem, że szukam cyklistów co latają po mieście, oczywiście żeby się podłączyć, bo jazda w samotności po jakiejś godzince może się znudzić (Stargard nie jest taki wielki) i nie jest tak przyjemna (przynajmniej dla mnie) jak jazda na kilka koni. Niestety, albo koledzy nie chcą sie odezwać, albo nie czytają forum w swoim mieście, także odzewu prawie żadnego. Szukam poprostu kogoś ze Stargardu, kto w ładny dzień polatałby, a ja mógłbym sie dołączyć. Mam tu na myśli spokojną jazdę po ulicach Stargardu, wypad za miasto od czasu do czasu, jakiś grill i takie tam. Czytam forum HALO SZCZECIN i im zazdroszczę, bardzo chciałbym się zapisać, ale nie widzi mi się jeździc za każdym razem do Szczecina jak mam ochotę polatać w towarzystwie (żona, dziecko, praca, itp.)

Dlatego proszę motocyklistów ze Stargardu o przygarnięcie kropka :D

Pozdrowionka.

No wiec notuj nr.tel.zaawansowanych motocyklistow ze Stargardu ;500520351-Kobylanka;-601700706-Stargard;601971890 Wijtek Morzyczyn,509803638-LYSY;501197906-Dominator;601221673-Wladek;602846090-Kapelan;600880441 Krzysztof;602496778 Zbyszek;601573481 SUZUKI i wielu innych.Przy okazji jezeli chcesz poznac wszystkich powaznych motocyklistow Zachodniopomorskich to zapraszam w dniu 27.05.06 o godz.11 do Wolina na wyzerke i Parade do Trzebiatowa i Gryfic grupa ponad 50 motocykli.Moj nr.601550722.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie. Numery sobie zapisałem, ale z dzwonieniem hmm raczej nie wypada, nie chcę im zawracać głowy, może się spotkamy na ulicach Stargardu i zapytam czy mogę zadzwonić, a narazie .... Ewentualnie przed wyjazdem do Wolina, żeby się umówić na wpólny dojazd.

Co do Wolina to postaram się być jak mi nic nie wypadnie (praca, studia), no i może się spotkamy to potem zadzwonię.

Jeszcze raz bardzo dziękuję. Do zobaczenia.

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie. Numery sobie zapisałem, ale z dzwonieniem hmm raczej nie wypada, nie chcę im zawracać głowy, może się spotkamy na ulicach Stargardu i zapytam czy mogę zadzwonić, a narazie .... Ewentualnie przed wyjazdem do Wolina, żeby się umówić na wpólny dojazd.

Co do Wolina to postaram się być jak mi nic nie wypadnie (praca, studia), no i może się spotkamy to potem zadzwonię.

Jeszcze raz bardzo dziękuję. Do zobaczenia.

Pozdrowionka.

Zadzwon najlepiej do Kobylanki i powolaj sie na mnie ORZELEK z Wolina i ze chcialbys z nami jezdzic kolega zaopiekuje sie TOBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo Orzełku. Własnie dzisiaj byłem u Pana Zbyszka w Kobylance i prawdopodobnie pojedziemy razem do Wolina, cieszę sie niezmiernie ;)

Mam nadzieję, że tam poznam pozostałych motocyklistów i oczywiście Ciebie.

Jeszcze raz dziękuję, do zobaczenia.

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo Orzełku. Własnie dzisiaj byłem u Pana Zbyszka w Kobylance i prawdopodobnie pojedziemy razem do Wolina, cieszę sie niezmiernie ;)

Mam nadzieję, że tam poznam pozostałych motocyklistów i oczywiście Ciebie.

Jeszcze raz dziękuję, do zobaczenia.

Pozdrowionka.

Wiem - wlasnie przed chwila zdano mi relacje z Twojego spotkania w Kobylance.Mysle ze poznamy sie dosc szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu nie przejmuj się Śledziami;).Możesz spokojnie na Halo Szczecin pisać.Jesli nie mozesz z nami polatać to zawsze możesz przecież na zloty lub inne wypady wyjeżdzać.Tak robią Nevre i Marek z Pyrzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiu nie przejmuj się Śledziami;).Możesz spokojnie na Halo Szczecin pisać.Jesli nie mozesz z nami polatać to zawsze możesz przecież na zloty lub inne wypady wyjeżdzać.Tak robią Nevre i Marek z Pyrzyc.

GITTA a kim ty jestes ze innych nazywasz sledziami rozwin to bardziej i czym ty sie roznisz od innych i w czym jestes lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...