Skocz do zawartości

jakie 125cc polecacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak jak mój przedmówca...Supermoto 125cc 4T to mija się z celem, silniczek o mocy 12 czy 15 km nie da nawet możliwości jazdy w chociaż pseudo supermoto'wym stylu, wg mnie za te pieniądze najlepszym sprzętem tego typu będzie właśnie TDR, przyzwoite osiągi, ładnie wygląda, dużo części pasuje od DT więc nie ma problemu no i ten magiczny guzik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest jakiś puchar MZ 125 SM więc da się tym poszaleć :rolleyes:

Chociaż ja też wolałbym jakieś 2T ale nie TDR bo to funbike lub coś tego pokroju a nie SM

Sorka za małą reklamę :) ale co do tematu to zapraszam na www.125.pl :icon_twisted:

pzdr

Edytowane przez Luuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar jest, ale tamte Mz poddane są chyba jakimś lekkim przeróbką, poza tym poonani chce na to wydać ok 6000zł a za te pieniądze o dobra Mz chyba nie łatwo, zwłaszcza że to mało popularny sprzęt, poza tym na ile oni nimi w tym puacharze szaleją to ja nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jawa w swiecie motocykli wypadla tragicznie to raz, 2 widac jak traci szybko na wartosci a 3 to naprawde slaba jakos wykonania i tragiczne hamulce... 100 razy bardziej wolalbym MZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież w temacie pytałeś głównie o SM :icon_twisted: to o jakie sprzęty Ci chodzi ??

Jak chcesz plastika 125 w 4T to tylko CBR-ka ale jak dla mnie to ona jest bleee :rolleyes:

Z nakedów jest Hyosung w tej pojemności i też 4T ale ja bym nie brał go pod uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak do 6 tysiączków to polecam Honda NSR 125R :buttrock:

CBR 125 przy niej wymięka.

Nerkę najlepiej z 1998r.

Sam na nią zbieram pod koniec wakacji kupuje :)

Jedno powiem Honda NSR 125R to cuuuuuudeeeeeńńńńkooooo :crossy::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad czym ty sie zastanawiasz? Mało pali? Hopie weź kup dwusuwa, w tym wieku na czterosuwie będziesz wyglądał jak opa. Miałem nsr125 i w życiu nie pomyślałbym że miałbym dosiadać czterosuwa. Ile pali nsr? ok. 6.5l/100 a ile pali np. mz? 4-4.5l/100 ale uwierz mi że nie ma co porównywać dynamiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak schodzimy na "ścigi", to zamiast NSR wolałbym GS125, to jest najmocniejszy model ze wszystkich seryjnych 125-ke dwutaktów. tyle że za chwile jak znam zycie posypią sie teksty ze sie psują,ale jak znajdziesz o którą się dbało i ty będziesz o nią dbał to bedzie dobrze, jeszcze zależy czy lubujesz sie we włoszczyźnie, bo dla mnie klimat Apki jest cudowniejszy niż Hondowskiej szlifierki (ale kocham szlifierki wiec peace :icon_razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...