Skocz do zawartości

Prady- CZ 175 '89


Qler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Cezet 175 z '89 i mam problem lekki bo niewiem jak podlaczyc akumulator. :oops: Czy ma byc czerwony czy kremowy przewod na + ?? Albo moze inaczej + czy - na mase idzie. Jak dam + na mase to chodzi motor ale niewiem czy czegos nie zepsuje jak jest zle podlaczone. Chlopaki (i dziewczyny ) HELP ME!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha dzieki . Dzis zauwazylem dopiero ze pisze mi kolo reglera (lewa puszka boczna) ze - na mase ma isc a obok reglera jest ten kremowo bezowy kabel zmasowany. Wiec juz wiem. Tylko jeszcze mam problem bo mi nie swieca kontrolki. A powinny bo maja dobre zarowki i polaczenia. Jeszcze dzis zobacze ale mysle ze powinno swiecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. Do czego jest przelacznik po prawej stronie kierownicy powyzszego sprzetu? Moja ma tylko pusta obudowe, a po wnetrzu slad zaginol. Pisze tam tak :off run off the engine stop . Chyba nie do gaszenia to jest, bo do gaszenia to stacyjka raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w jawie ts 350 sprzet raczej podobny przy hamulcu mam wyłacznik zapłonu 2 pozycje wyłaczony w jednej wlaczony! jak ja pierwszy raz podlaczalem akumulator to sie kapnąłem ze zle robir jak mi iskry z pod palcy polecialy! pozdrawiam wszystkich jezdzacych na czeskich czechosłowackich i wschodnioniemickich sprzetach no ijane ze na polskich też:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Do czego jest przelacznik po prawej stronie kierownicy powyzszego sprzetu? Moja ma tylko pusta obudowe, a po wnetrzu slad zaginol. Pisze tam tak :off run off the engine stop .  Chyba nie do gaszenia to jest, bo do gaszenia to stacyjka raczej.
To jest tzw. dodatkowy wyłącznik zapłonu i służy do gaszenia sprzęta (choć można i kluczykiem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...