Skocz do zawartości

Dlaczego Dr 350 wiedzie prym wśród małych 4T??????


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na początku chciałbym się przywitać ponieważ uzytkownikiem forum jestem od wczoraj a to mój 1 temat. :D Przez tydzień byłem posiadaczem rometa z silnikiem simaka, dwa dni smigałem derbi 80ccm. Doswiadczenia praktycznie brak ale sądze że szybko to łapię i przyszedł czas na własne moto. Chce kupić coś lekko na wyrost i zdecydowanie wolę 4T (spalanie, dźwięk). Od 2 tygodni śledzę allegro i znalazłem pare ciekawych ofert typu honda xl 250 r, kawa klr 250 , suzuki dr 350. Wbijam na forum przepełniony pozytywną energią, szukam tematów o tych sprzętach a tu bach : tylko dr 350 się liczy, reszta to złomy. To punkt kulminacyjny mojego posta : Dlaczego?? Zalezy mi na konkretnych argumentach szczególnie posiadaczy a nie synów taty kolegi z pracy :) . ja zauważyłem że klr nie ma tarczy z tyłu, dr ma. Piszecie jednak że beben wystarcza. Druga różnica to chłodzenie, klr ma chyba lepsze (ciecz). Moc odblokowanego klr jest równa mocy najcześciej spotykanego dr (27KM). Z wyglądu oba mi odpowiadają (wygląd chyba dyskwalifikuje hondę xl) więc pytam czemu klr ma tak słabą opinię (lub jej brak bo tematów o klr znalazłem baaaardzo mało). Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...