Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co?? Madzik ma racje nie będe wdawał się z wami w dyskusje bo to nie ma kompletnie sensu. Wole pogadać np. z Radasem czy Luzim w realu bo to wbrew pozorom spokojniejszy "teren" niż WASZ temat na forum. Tutaj napisać cokolwiek to strach bo zaraz się ktoś przyje*** za każdy tekst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?? Madzik ma racje nie będe wdawał się z wami w dyskusje bo to nie ma kompletnie sensu. Wole pogadać np. z Radasem czy Luzim w realu bo to wbrew pozorom spokojniejszy "teren" niż WASZ temat na forum. Tutaj napisać cokolwiek to strach bo zaraz się ktoś przyje*** za każdy tekst.

Papa!!!! :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj odpisałem Norbiemu na jego pytanie odnoście gumowej lali, odpowiedz była z przymrużeniem oka a marco się doczepił.

No ale jak z "Niezniszczalnych" takie twardziele to ja wysiadam. Chociaż kilka osób z waszej ekipy to całkiem spoko ludzie Radas, Luzi, Norberto,

ale o co chodzi???

 

i skad sie znamy bo po nicku to chyba nie za bardzo kojarze :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż kilka osób z waszej ekipy to całkiem spoko ludzie Radas, Luzi, Norberto, Riko i jeszcze kilku.

jakich kilku mnie tez znasz bo nie wiem komplernie o kogo chodzi :)

Edytowane przez Laska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm ciekawe czy mnie tez zna?? Swoja droga widze ze grono Niezniszczlnych tak sie powiekszylo ze szkoda gadac. Kazdy zaraz bedzie niezniszczlny a nawet nie beda wiedziec kto ten klub zalożył :icon_biggrin: :icon_mrgreen: Widac taka moda przyklepac sie tam gdzie cos sie dzieje, ale to tylko moje prywatne zdanie. Zreszta i tak pewnie nikt z tych nowych mnie nie zna :cool: Pozdrawiam wszystkich ktorzy mnie znają :icon_eek:

Edytowane przez IBIZA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kazdy zaraz bedzie niezniszczlny a nawet nie beda wiedziec kto ten klub zalożył :icon_razz: :bigrazz: Widac taka moda przyklepac sie tam gdzie cos sie dzieje, ale to tylko moje prywatne zdanie.

 

 

dokladnie to samo mysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm ciekawe czy mnie tez zna?? Swoja droga widze ze grono Niezniszczlnych tak sie powiekszylo ze szkoda gadac. Kazdy zaraz bedzie niezniszczlny a nawet nie beda wiedziec kto ten klub zalożył :bigrazz: :eek: Widac taka moda przyklepac sie tam gdzie cos sie dzieje, ale to tylko moje prywatne zdanie. Zreszta i tak pewnie nikt z tych nowych mnie nie zna ;) Pozdrawiam wszystkich ktorzy mnie znają :)

 

hmm, nie sadzilam ze chcecie byc tacy hermetyczni... takim zachowaniem mozecie przeploszyc fajnych i zdolnych ludzi, ktorzy mogliby zasilic wasze "szeregi"... troszke sie "puszycie" :) ... a to przeciez tylko od Was zalezy kto bedzie w Waszym "klubie"... wiec po co tak od razu na forum mowicie : "spierd**ac!!"??

...ja na to patrze z boku, bo mam swiadomosc, ze jestem "zniszczalna"... i drina z Wami wypic moge, ale do "klubu" pchac sie nie mam zamiaru... :icon_razz: :P :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm ciekawe czy mnie tez zna?? Swoja droga widze ze grono Niezniszczlnych tak sie powiekszylo ze szkoda gadac. Kazdy zaraz bedzie niezniszczlny a nawet nie beda wiedziec kto ten klub zalożył :clap: :banghead: Widac taka moda przyklepac sie tam gdzie cos sie dzieje, ale to tylko moje prywatne zdanie. Zreszta i tak pewnie nikt z tych nowych mnie nie zna ;) Pozdrawiam wszystkich ktorzy mnie znają :)

 

Ja Ciebie nie znam..... :) ,a dla Twojego spokoju wewnetrznego nie musisz sie mrtwic do niezniszczalnych sie nie zaliczam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem kto zalozyl Niezniszczalnych hehehe :)

 

Osobiście, a przynajmniej nawet z widzenia to może niedużo osób Cię zna, ale jak gadam z róznymi osobami-motocyklistami to znają Twoją 954.

 

Nawet ostatnio coś gadam z nowo poznanym kolesiem o Bułgarskiej, a on odrazu mi mówił o czarno-żółtej CBR z parkingu :bigrazz:

Edytowane przez Kuba 89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzim

 

 

Luzi

nie wymieniaj imienia pana Boga swego na daremne :banghead: :icon_mrgreen:

 

Hahaha!!!Wychodzi na to,że mattir zna wszystkich,ale nikt nie zna mattira... :cool:

też to zauważyłem ! :icon_eek: :icon_mrgreen:

 

hmm, nie sadzilam ze chcecie byc tacy hermetyczni... troszke sie "puszycie" :bigrazz: ... a to przeciez tylko od Was zalezy kto bedzie w Waszym "klubie"... wiec po co tak od razu na forum mowicie : "spierd**ac!!"??

no monia ma racje :)

 

Ja Ciebie nie znam..... :rolleyes: ,a dla Twojego spokoju wewnetrznego nie musisz sie mrtwic do niezniszczalnych sie nie zaliczam....

na pewno poznasz - spoko koleś :bigrazz: prawie tak spoko jak ja :icon_razz: :icon_mrgreen:

 

znają Twoją 954.

 

właśnie - ibiza źle mi się śniło z twoją cebrą w roli głównej ! sprzedaj ją i kup F2 :biggrin:

 

no - po kilku dniowej przerwie na forum odrabiam zaległośći :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...