Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

faktycznie wczoraj bardzo ostro było, tak wygladali na początku niezniszczalni (czesc tylko na fotce bo reszta gdzieś latała) :

Niezniszczalne andrzejki :D

POtem niektórzy troche wymiekli : Poznajecie tego osobnika ???? mały quiz :biggrin:

 

A tu kolejne fota : tu kolejna ekipa

 

Monia oczywiscie już Ci informuje że się szykuje powoli imprezka w piatek badz w sobote, żeby nie było. bede jakies urodzinki wyprawioał ale to wszystko w etapie przygotowań jest wiec wiesz :biggrin:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia oczywiscie już Ci informuje że się szykuje powoli imprezka w piatek badz w sobote, żeby nie było. bede jakies urodzinki wyprawioał ale to wszystko w etapie przygotowań jest wiec wiesz :biggrin:

 

:D zapewne przyjde popatrzec jak sie "niszczycie" :biggrin:

 

a quizu niestety nie udalo mi sie rozszyfrowac :lalag: za malo Was jeszcze znam... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczalni mieli wczoraj takie loty ,ze sie........zniczczyli doszczetnie

bo to są niezniszczalni małolaty :clap:

faktycznie wczoraj bardzo ostro było, tak wygladali na początku niezniszczalni (czesc tylko na fotce bo reszta gdzieś latała) :

Niezniszczalne andrzejki

POtem niektórzy troche wymiekli : Poznajecie tego osobnika ???? mały quiz

A tu kolejne fota : tu kolejna ekipa

widze że z wprawy z fotkami nie wyszedłem i nawet riko aparacikiem niezłe pstryknąłem, swoją drogą dobrze że przejołem aparat przynajmniej jakaś pamiątka jest

PS

riko fotka kuby tu raczej się nie nadaje :(

 

Poznajecie tego osobnika ???? mały quiz

a konkurs jest wyraźnie tendencyjny

przecież to taki medialny człowiek że wszyscy go znają

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojojojjjj Niezniszczalni mieli wczoraj takie loty ,ze sie........zniczczyli doszczetnie :biggrin:

Norbi napij sie jeszcze kielona :flesje:

Nieliczni sie tylko trzymali :cool: ,ale bylo szerooooko :clap:

 

jak się pepsi pije to później można innym jechać :) ja się pozberałem przed północą - chce się bawić dalej a tu mnie wiara do auta zaciąga :icon_eek: trudno ! :clap:

 

 

 

... to tacy z Was koledzy?? trza bylo dac jakies info... Daniels z cola dobrze by mi wczoraj zrobil ;)

ja nic nie mówiłem, bo przecie na polowaniu byłaś... a to sie nie poluje przez całą noc z noktowizorem :( :icon_eek: :icon_razz:

 

a tak w ogóle - upolowałaś cosik fajnego ? mnie upolowała taka dziewuszka, co ją sztywną wynosili z lokalu - a tak mi się dylać chciało :D dobrze, że Dorcia była w pobliżu :icon_mrgreen: :(

 

next damy znać - słowo zucha :notworthy: :icon_mrgreen:

 

bo to są niezniszczalni małolaty :)

odezwał się ten co przyszedł o 22:30 kiedy już 6 :flesje: nie było i na soczkach ciągnął :banghead: :biggrin: :icon_mrgreen: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nic nie mówiłem, bo przecie na polowaniu byłaś... a to sie nie poluje przez całą noc z noktowizorem

 

a tak w ogóle - upolowałaś cosik fajnego ? mnie upolowała taka dziewuszka, co ją sztywną wynosili z lokalu - a tak mi się dylać chciało :icon_biggrin: dobrze, że Dorcia była w pobliżu

 

Z polowania wrocilam o 18 i padlam na pysk :buttrock: pare kilosow w girkach... a nic nie strzelilam, bo nic mi konkretnie nie wyszlo... byly dziki, ale za daleko, byla lania, ale nie na strzal... (zreszta i tak bym jej nie strzelila, lubie "sarenki" :flesje:) ... w sumie padly tylko 4 liski - tak srednio :flesje:

 

next damy znać - słowo zucha :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

no ja mysle :clap: Rico juz cos napomknal, ze sie starszy robi za tydzien :clap:

 

ziuT "ja tez nic nie wiedzialem a mialem wielka ochote sobie podylac "

 

...nie za wczesnie szczesciarzu do entej potegi ?? :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie za wczesnie szczesciarzu do entej potegi ?? :wink:

 

sikać stojąc na jednej nodze juz umiem wiec tanczyc tez sie naucze :icon_mrgreen: a czy taki ze mnie szczesciarz to nie wiem - nie tak latwo cieszyc sie szczesciem w nieszczesciu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no napewno, ale moglo byc gorzej... skoro nauczyles sie sikac na jednej nodze i masz zamiar na jednej tanczyc, tzn, ze z pozytywnym mysleniem nie jest tak zle :evil: :wink:

... a napewno bedzie lepiej, daj sobie czas... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja imprezka Urodzinowa 9 grudnia br.

 

Witam

Wiec tak, zaczynając od tego jakas cyfra mi mija 20 grudnia, z tego powodu że 16 i 17 jest impreza dla dzieciaków z domu dziecka i pić nie będzie można.

 

Wyprawiam je dlatego 9 grudnia (sobota) , nie muszę mówić że OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA wszystkich !!! (nawet spawaczy zapraszam :notworthy: oczywiscie zaczynamy w longu moze gdzies sie dalej przeniesiemy )

 

pozdrawiam wszystkich

 

ps. pisać kto będzie

 

ZAPRASZAM WSZYSTKICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez Riko

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...