Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT : "Riko - wczoraj was chyba widziałem z kuba , przejeżdzaliście w dwojke koło castoramy w strone tesco Ładnie zapodaliście "

 

 

 

 

Siedzialem wtedy w domu i wlasnie unioslem sie z krzesla jak cos przelecialo ulica Murawa, wiec to byliscie Wy hehehe :wink:

 

Hehe w sobote was widzialem pod Longiem jak siedzieliscie w samochodzie, heh troche mi tak glupio bylo sie przywitac :crossy: ale moze nastepnym razem :cool:

 

Pozdro :)

Edytowane przez ZammeR_Poz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z wieloma pytaniami o naszywki, naszywki małe średnica 10 cm dla ludzi z naszego "gangu" sa free po 2 sztuki na ramiona.

 

Aczkolwiek w związku z wieloma pytaniami o naszywkę na plecy , jest taka możliwość załatwienia, to nie jest już tania impreza bo kosztuje 145 zł , średnica tej naszywki to 30 cm, akurat na plery.

 

Jeżeli jest ktoś chętny na ten bajer prosze o info najlepiej jak najszybciej, narazie sobie taka zamawiam ja i Tomaj :icon_rolleyes: może ktoś chce dołączyć do nas !!!

 

pozdrawiam wszystkich

 

ps. wiadomo im wiecej bedzie zamowien to cena bedzie szla w dół

 

ZAMÓWIENIA NA DUŻE NASZYWKI ZBIERAMDO PIĄTKU tj . 24.11.06r

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wazne !!!!!!!

 

Słuchajcie przed chwila mialem rozmowe w sprawie naszywek (dużych na plecy !!!! ) i przy wiekszych ilościach to by było całkiem niezla cena :

 

ilość 1, cena: 145.00 zł

ilość 5, cena: 65.89 zł

ilość 10, cena: 52.49 zł

 

Takie ceny wynegocjowalem (tylko nie wiem czy netoo czy brutto) ale to i tak bbyło by niezle !!!!

 

Wiec prosze o szybkie info kto by by bral sami widzicie ze powyzej 10 sztuk zamowienia cena jest SUPER !!!!!!!!

 

Prosze o jak najszybsze info kto by brał !!!!!!!!!!!!!!!!!!

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ch*j chłopaki - żeby was nie blokować i zwindować z ceną biorę też... gdzieś wykopie te 5-dych :)

 

sorka riko, żę kręce...

 

p.s. głosowaliście już ??

 

http://www.missforum.jpg.pl

 

http://www.misterforum.jpg.pl/

 

tu cała reszta jak by ktosik jeszcze nie wiedział...

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=60862

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...