Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pablo wpadaj wpadaj ! kobita znalazła koszulkę i musiałem się nieźle tłumaczyć !!! :crossy:

 

norbi - wiedziałem, ze zadzowni :bigrazz: on widział w tym z 2 koła mimo ceny sześć !

 

laska - masz takich kumpli, że szok ! ja był bym semp :(

 

p.s. wiara ze środy wykożystała fote ze mną do swojego filmika:

 

http://www.wrzuta.pl/film/3o8mLz9b7t/palenie_gumy_w_wlkp

 

no i dobrze ! jestem sławny :crossy:

 

następnym razem pokażemy im jak się pali gume :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA PIERDZIELE O CO TU CHODZI !!! DWA DNI MNIE NIE MA A TU TYLE POSTÓW...

A WIEC PO PIERWSZE TO NIE JESTESMY MAŁOLATY :( TYLKO TROSZKE NIE WYZYCI :bigrazz:

 

 

Norbi, PW do Ciebie nie dochodza, wiec daje to tutaj :crossy: Honda poszla wczoraj do Wrocka (gosc nią wracal :( ... w taka pogode;) )... wiec nie mam juz czym podjechac do Motorexu :bigrazz: ale dzieki wielkie :( :crossy:

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Dziękuję nie wiem w sumie komu bo zapomniałem Imienia gościa który do mnie dzwonił w sprawie CB 500 ze Złotowa... dzięki wielkie za informacje i za chęć pomocy !!

 

Pozdro dla Poznania i okolic ze Śląska :crossy: :( :bigrazz: :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda poszla wczoraj do Wrocka

GRATKI WIELKE - teraz 600 to już musi być ! bo ta 125 to miała taką chudą oponkę :crossy: :(

 

Gita - wiara już dała cynka z cenzurą ??

 

Pablo - Pamiętałeś ? koszulke zgubiłeś na dole ! Twój kumpel niechętnie ją dzisiaj brał :( mimo, że była hermetycznie zapakowana :(

 

Laska - bo ja wiem, czy super ? jak my byśmy bylo na tym filmie to było by super !

 

 

 

 

 

kto mi wytłumaczy o co chodzi "BROWAROWI" ??

 

no i jaki matrix ! ? ! :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATKI WIELKE - teraz 600 to już musi być ! bo ta 125 to miała taką chudą oponkę :( :(

 

 

 

LUUUUZZZZIIII !!!! od oponki sie odpitol :( wozila moje chude dupsko bezawaryjnie przez caly sezon :(

 

PS. no dobra, troche przypalowa byla... :bigrazz: ale z tym juz koniec :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do wszystkich Niezniszczalnych, w trakcie sa opracowania naklejek naszego loga, przyjmuje zapisy kto chetny, beda dwa formaty do wyboru w formie naleiki 10*10 cm tylko mowi ze to bedzie male i nie czytelne i radzi wziac 15 na 15 cm, mozliwe są też większe formaty :crossy: :(

 

ja sobie na soamochod robie na cała tylnia szybę 50 na 50 cm :bigrazz: , no wiecie reklama jest najwazniejsza :(

 

W zamowieniu prosze o info kto i ile i w jakim KOLORZE chce nakleiki !!!!

 

Cena narazie nie ma ale nie bedzie napewno wysoka wrecz po kosztachpapieru bedzie, im wiecej tym taniej chyba kazdy to rozumie pozdrawiam i zycze miłego dnia :(

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Pablo - Pamiętałeś ? koszulke zgubiłeś na dole ! Twój kumpel niechętnie ją dzisiaj brał :crossy: mimo, że była hermetycznie zapakowana :bigrazz:

 

 

Kórwa Luzi- zapomnialem Ci powiedziec ze on odbierze tylko kurtke - bo to był pracownik z firmy i nie sadze zeby czuł klimaty naszych imprez a koszulke nalezało wy**bac na smietnik bo i tak juz nic z niej nie bedzie - koszulka lezala na moim fotelu jak przyszedlem to pracy i je*ała niemiłosiernie - musialem powiedziec ze to nie moja :crossy:

 

Riko - mi zamów ze 4 szt naklejek w rozmoarze odpowiednim do naklejenia n atylna klape i owiewki motocykla lub przednia szybe motocykla - w kolorze sam nie wiem - chyba biały i czarny po 2 szt - bo nie wiem jakie auto kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...