Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NO I STAŁO SIE DOŁACZYŁEM DO KLUBU ZIUTA

zgruzowalem moto na torze taki prosty niby zakret mnie pokonał ale wszystko sie dobrze skonczylo ja caly moto ma troche tasmy w kilku miejscach i oboje jestemsy gotowi do dalszego gnojenia

 

pozdro

kto widzial ten wie podobno piekny paciak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I STAŁO SIE DOŁACZYŁEM DO KLUBU ZIUTA

zgruzowalem moto na torze taki prosty niby zakret mnie pokonał ale wszystko sie dobrze skonczylo ja caly moto ma troche tasmy w kilku miejscach i oboje jestemsy gotowi do dalszego gnojenia

 

pozdro

kto widzial ten wie podobno piekny paciak

 

 

No to dobrze :) A jakieś szczegóły? Teraz juz tak szybko yamaszki nie sprzedaż :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowany atak na knajpe w sobote to godz 20.00

knajpa RAPPORT na ul Szewskiej

zarezerwowaną mamy loze a raczej osobne pomieszczenie gdzie na wyposazeniu jest rzutnik i wiekla sciana i PS2 wiec bedziemy grac w superbike i pic piwo( a rzadko mozna sie poscigac i nachlac )

UWAGA pilne info

w związku z tym że chłopaki w klubie Rapport nie wyrobili się z robotą :icon_eek: nie będzie otwarcia w sobotę czyli nasze spotkanko w tym miejscu jest nieaktualne

w zamian załawtiona została osobna sala w pubie SVEJK na ul Wieniawskiego (50m od Stajenki) :icon_eek: co prawda nie ma tam rzutnika ani PS2 ale ewentualnie możemy sobie coś sami skombinować póki co mamy zapewnione miejsce i dobry zimny browar :notworthy: :icon_eek: :icon_eek: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj fajnie bylo wiecej niz przecietnie :wink:

maniek pokazal nowe triki na bylgarskiej takich co jeszcze niezniszczalnym dobrze nie wycjodza :eek:

i zdzjcie relacje jak tam terror na miescie bo niestety ja mam ostanio nocki :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze zaliczylismy Norbiego koleżanki :cool: hehe

fajnie było, nawet w ostatniej chwili poznałem znajome BP i się zorientowałem że muszę skręcic :biggrin:

 

no to dobrze ze trafiłes do domu polatasz z nami troche to bedziesz znał poznan i okolice jak własna kieszeń :icon_mrgreen: :wink: :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...