Skocz do zawartości

Honda MTX 80 KILKA PYTAN


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Mam kilka pytan odnoscnie mojego nowego enduro

kilka dni temu kupilem Honde MTX 80 zarejstrowana na motorower, przywiozlem ja do domu chodzila pieknie, a jednak juz nei chodzi tak pieknie w sobote dalem sasiadowi ktory jezdzi motorami zeby powymienial plyny i co i wlal mi olej do silnika ktory jest przeznaczony do dwu suw'ow a z tego co wiem moja honda to 4-suw(jezeli jest inaczej to prosdze mnie poprawic) motor od tego czasu strasznie sie muli czasami odpala od kopa ale raczej trab go pchnac z 1,5metra i odpala bez problemu czy ten olej moze cos zrobic z silnikiem ? dzisiaj jest umuwiony z mechanikiem ktory sie zajmuje motorami tyle ze musze do neigo dojechac a niewiem czy nic sie nei stanei z motorem jak pojhade na tym oleju

 

2pyt. jest mozliwosc rozwiercic cylinder lub wsadzic jakis inny wiekszy razem z tlokiem wiadomo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. MTX do dwusów.

2. Gdzie ci wlał ten olej ? Do skrzyni czy do dozownika ?

3. Co to znaczy "przeznaczony do dwu suw'ow" ? Podaj dokładnie nazwę i typ oleju.

4. Co to znaczy "juz nei chodzi tak pieknie"? Pali czy nie ? Wkręca sie czy nie? Biegi i sprzęgło ?

 

Więcej precyzji w opisie, bo nie wiadomo co ci odpisać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do skrzyni, nazwe oleju podam za jakies 30min jak bede w garazu

nie pali tak pieknie tzn ze jak go kupilem tydzien temu palil nawet reka mozna bylo odpalic teraz od kopa niema mowy a na pych teraz go z 25min probowealem i nie pali nibyc os zqalapuje i potem lipa, swiece wykrecilem nie jest zalana ktos mi tam cos mowil ze moze ganik zapchany i tak sie moze dziac ja sie nei znam dlatego pytam

 

do dozownika wlany jest jakis czerwony olej still czy cos takiego :biggrin:

Edytowane przez pietka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Maiłem coś takiego chłodzone wiatrem.

Wstawiłem tuleje i wydech od setki- pasuje bez problemu.

Wymiana gaźnika, podgiąć membrany i nawet daje rady.

Jednak trzeba go wysoko kręcić by poszaleć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...