Skocz do zawartości

22-23 Kwiecień 2006 ExtremeMoto - Lotnisko Bemowo Warszawa


ArtekCB1000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tegoroczne Otwarcie Sezonu Motocyklowego na Bemowie zapowiada się ekstremalnie. I nie chodzi tylko o nową nazwę tej imprezy - Extrememoto - ale również o jej charakter i rozmach.

 

W tym roku zmienia się wszystko. Nazwa, organizator, profil, tematyka, aktorzy. Niezmienne pozostaje tylko miejsce, a mianowicie warszawskie lotnisko na Bemowie. Tegoroczny sezon zostanie otworzony pokazami jazdy freestyle i to przez podwójne "F". W roku 2006 na Bemowie będziemy mogli zobaczyć zarówno tych, którym pech towarzyszył przez cały rok 2005, czyli ulicznych motocyklistów freestyle, jak również reprezentantów freestyle motocross.

 

Jeżeli chodzi o freestyle uliczny, to jak zapewniają organizatorzy, na Bemowie po raz pierwszy w historii będziemy mogli obejrzeć profesjonalnie zorganizowane pokazy. W sobotę, w trakcie dwóch rund po 2 godziny każda, zobaczymy kilkunastu najlepszych polskich stunterów, z Raptownym i AcŚledziem na czele. Swój udział potwierdziły zarówno wszystkie liczące się polskie ekipy, jak również goście z zagranicy.

 

Niedziela również będzie należała do freestyle'owców. Na głównej arenie zobaczymy pokazy mistrzów polskiego freestyle. Ekipy zapowiadają na ten dzień wiele atrakcji, w tym ich autorskie programy jazdy ekstremalnej.

 

Otwarcie Sezonu Motocyklowego Bemowo w roku 2006 po raz pierwszy będzie areną freestyle motocross. Wystąpi ikona tej dyscypliny w Polsce, Bartek Ogłaza. Na wysokości 8 metrów ponad ziemią Bartek będzie udowadniał, że przynajmniej na chwilę można uwolnić się od grawitacji.

 

Freestyle, zarówno uliczny jak i motocross, będzie główną atrakcją Extrememoto. Nie jedyną. Na głównej scenie, tuż obok areny zmagań motocyklistów ekstremalnych, wystąpią zespoły muzyczne. Firmy motocyklowe zaprezentują swoje najciekawsze produkty.

 

Widzowie będą mogli również wziąć udział w rozmaitych konkursach z nagrodami, w tym w wyborach Miss Moto, konkursie na najgłośniejszy wydech, konkursie na najszybsze przetoczenie beczki motocyklem oraz w slalomie minibike'ów gdzie główna nagrodę stanowi biało-niebieski ścigacz na slikach specjalnie przygotowany do jazdy przez Firmę POLand POSITION.

 

Tegoroczne otwarcie sezonu motocyklowego jest imprezą przede wszystkim dla motocyklistów, jednak ze szczególnym uwzględnieniem motocyklistów z rodzinami. Na widzów czekają ogródki gastronomiczne oraz pokazy towarzyszące głównym pokazom freestyle, w tym:

 

* pokazy techniki jazdy na motocyklu

* wybory Miss Moto (szczegóły na www.scigacz.pl)

* pokazy freestyle szosowego (stunt)

* pokazy freestyle motocross

 

i wiele innych atrakcji. Dbając o widzów z dziećmi organizatorzy zapewniają, że w trakcie tegorocznej imprezy szczególny nacisk zostanie położony na bezpieczeństwo, zarówno widzów, jak i ich pojazdów. Na terenie imprezy będą przygotowane dwa parkingi, jeden dla jednośladów i drugi dla tych miłośników dwóch kółek, którzy z racji licznej rodziny zmuszeni będą do przyjechania na czterech kołach.

 

Impreza odbędzie się w sobotę i niedzielę, 22 i 23 kwietnia 2006. Szczegółowe informacje na jej temat są publikowane na stronie: http://www.extrememoto.pl/.

 

Pozdrawiam

Artek:))))

Edytowane przez ArtekCB1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy extreme-moto = otwarcie sezonu na Bemowie (www.otwarciesezonu.com.pl)? Konkretnie chodzi mi o to czy jeśli będę chciał przyjechać i pooglądać stunterów to będę musiał zapłacić za wstęp 18 zł?

 

 

To dwie różne imprezy :crossy: . ExtremMoto jest imprezą wysokobudżetową i profesjonalnie zorganizowaną (scena koncertowa, trybuny na 1500 osób, ogródki gastronomiczne, profesjonalna wystawa motocykli i akcesoriów, konkursy z cennymi nagrodami, itd.) natomiast organizatorem Otwarcie Sezonu jest inna osoba. Odpowiadając na Twoje pytanie bilety z Otwarcia Sezonu nie upoważniają do wejścia na teren imprezy ExtremeMoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie - Czy gdzieś dostępny jest dokładny opis o której godzinie i którego dnia co się będzie działo tzn . Harmonogram imprezy ?

 

na stronie głównej ExtremeMoto znajduje się prezentacja on line .... w niej na końcu jest plan imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie - Czy gdzieś dostępny jest dokładny opis o której godzinie i którego dnia co się będzie działo tzn . Harmonogram imprezy ?

 

http://www.extrememoto.pl/atrakcje.html wejdź - kliknij na banner "zobacz prezentacje" - na stronie która sie otworzy jest dokładny harmonogram zabawy :P

 

Artek - okej, czyli z biletem z otwarcia sezonu nie wejde na E-M, ale nadal nie wiem ile w takim razie będę musiał zapłacić za wejście do was :crossy: Sorry że tak drąże, ale mam spory kawałek na Bemowo i nie chce sie ruszać jak nie wiem ile będę musiał zapłacić za wstęp :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.extrememoto.pl/atrakcje.html wejdź - kliknij na banner "zobacz prezentacje" - na stronie która sie otworzy jest dokładny harmonogram zabawy :banghead:

 

Artek - okej, czyli z biletem z otwarcia sezonu nie wejde na E-M, ale nadal nie wiem ile w takim razie będę musiał zapłacić za wejście do was :crossy: Sorry że tak drąże, ale mam spory kawałek na Bemowo i nie chce sie ruszać jak nie wiem ile będę musiał zapłacić za wstęp :banghead:

 

 

Bilet ma kosztować 20 zł :P :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybkie - info.

ps. ArtekCB1000 jesli jesteś jednym z organizatorów to na stronie http://www.extrememoto.pl/prezentacja.html

1- macie błąd - nie 23 sobota i 24 niedziela - tylko 22 i 23

2 - strona mi się tak szybko odświeża na następną że nie nadążam czytać - zablokujcie ją może ? i dodajcie ikonkę- "następna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybkie - info.

ps. ArtekCB1000 jesli jesteś jednym z organizatorów to na stronie http://www.extrememoto.pl/prezentacja.html

1- macie błąd - nie 23 sobota i 24 niedziela - tylko 22 i 23

2 - strona mi się tak szybko odświeża na następną że nie nadążam czytać - zablokujcie ją może ? i dodajcie ikonkę- "następna"

 

 

Nie jestem jednym z organizatorów ale blisko się z nimi znam. Ten błąd miał być już poprawiony ale z jakiegoś powodu jeszcze tam widnieje, zresztą sam ich o nim informowałem. To, że prezentacja zbyt szybko się zmienia też zgłosiłem i na początku tygodnia obiecali poprawić :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdja, że sporo widzów będzie oglądać impreze zza płota albo zza jakichś tam barierek bo otwrcie sezony 30, extrememoto 20 i dla niektórych to cały bak paliwa. Szkoda moim zdaniem, że organizatorzy obu imprez nie pomysleli bądź nie dogadali się co do zrobienia jadnej ale fest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdja, że sporo widzów będzie oglądać impreze zza płota albo zza jakichś tam barierek bo otwrcie sezony 30, extrememoto 20 i dla niektórych to cały bak paliwa. Szkoda moim zdaniem, że organizatorzy obu imprez nie pomysleli bądź nie dogadali się co do zrobienia jadnej ale fest.

 

Szczerze powiem dziwi mnie twoje podejście... W tym roku mamy do wyboru dwie imprezy w tym samym miejscu i czasie. Czyli masz wybór!!! na miejscu wybierzesz która impreza cię bardziej interesuje i tam pójdziesz... chyba to lepiej niż jak byś jechał 500 km i na miejscu się okazuję że jest kicha.

 

Mój plan jest taki pójść na extrememoto a na paradę za darmo na motopiknik 2006

 

i wszystko git

 

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba to lepiej niż jak byś jechał 500 km i na miejscu się okazuję że jest kicha.

 

Oczywiście tu masz rację i w sumie cieszy to że powstają takie przedsięwzięcia i to w jednym miejscu. Tylko martwi niestety to, że jak chcesz uczestniczyć w tym co cię interesuje to musisz na każdym kroku becelować grubą kasę, bo 20 tam 30 jeszcze gdzies 10 czy 15 i się zbierze. Moim zdaniem powinna być jedna opłata w dość umiarkowanej cenie bo przecież wiadomo, że nie wszystkich będzie stać na takie przyjemności, żeby wszystko pooglądać. A jak wiadomo Polak uparty więc jak pstanowi to przez płot przelezie, dziurę gdziesik wytnie i wlezie żeby nie płacić a obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście tu masz rację i w sumie cieszy to że powstają takie przedsięwzięcia i to w jednym miejscu. Tylko martwi niestety to, że jak chcesz uczestniczyć w tym co cię interesuje to musisz na każdym kroku becelować grubą kasę, bo 20 tam 30 jeszcze gdzies 10 czy 15 i się zbierze. Moim zdaniem powinna być jedna opłata w dość umiarkowanej cenie bo przecież wiadomo, że nie wszystkich będzie stać na takie przyjemności, żeby wszystko pooglądać. A jak wiadomo Polak uparty więc jak pstanowi to przez płot przelezie, dziurę gdziesik wytnie i wlezie żeby nie płacić a obejrzeć.

 

 

hhhmmmmm niby masz racje ale nie do końca... jeśli impreza extrememoto okaże się sukcesem jak zapowiadają organizatorzy to w przyszłym roku planują coś wyjątkowego na ogromną skalę. to zależy od nas czy imprezy w naszym kraju będą na światowym poziomie czy nie. Mi się marzy całotygodniowa impreza gdziesz w polsce gdzie się zjezdza 100 000 motocyklistów z całej europy i jest codziennie coś do oglądania (i chlania) i dupczenia itp.

 

 

taki motocyklowy woodstock :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

co ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty tylu motocyklistów w jednym miejscu weźmiesz?

Co tydzień to może nie ale chcociaż dwa trzy razy w roku taka impra by się zdała.

Ale tak jak sam piszesz, musi się okazać że zapowiadane ExtremeMoto to rzeczywiście hit i super zabawa. Bo jak to nie wypali to za rok nikt na to nie przyjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...