Skocz do zawartości

Pytanie techn. o koło magnesowe - Pomocy Please!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam problem ze znalezieniem koła magnesowego do alternatora do motocykla Suzuki GSX 400 E z 85r. Ma ono w sobie 6 magnesów, które na nieszczęście są tylko przytwierdzane/przyklejane na stałe do koła a wymiana pojednczego magnesu nie wchodzi w grę (chyba ? bo i samych magnesów nie można znaleźć)

(a u mnie właśnie rozpadł się jeden :P ).

 

Przeto pytam się Was czy może do mojego modelu (GSX 400E) pasuje koło magnesowe od innego motocykla z seri GSX Suzuki. Ewentualnie proszę o namiar gdzie można koło magnesowe kupić lub dorobić (nie stać mnie na koszt ok. tysiąca kilkuset złotych :O jakich rząda Suzuki [sklep Firmowy z Wawy :icon_biggrin:].Sprawdzałem już sporo adresów z Dizmaru, Giełdy motocyklowej ale nic. Być może jakiś "właściwy" pominąłem.

 

Będę bardzo wdzięczny za każdy namiar na sklep,serwis,człowieka gdzie można takie koło magnesowe nabyć a ewentualnie informację jakie inne koło magnesowe będzie pasować.

 

POZDRAWIAM!!!

 

Chcem a nie mogem jeździć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam!!

 

mam dokładnie taki sam motor i tez mialem problem z ladowaniem okazało sie że koło magnesowe rospadło sie w drobny mak, niestety niepasuje koło magnesowe od innego motoru do gsx 400e obdzwoniłem chyba z 30 serwisów zanim sie tego dowiedziałem, swoja maszyne oddalem do elektromechanika motocyklowego w ww-a na ulicy modliniskiej oto namiar tel. 6140966 lub kom.601255698

 

 

pozdrawiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...