Skocz do zawartości

XIV NO CZESIEK 29-30 IV 2006


bogus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto był to nie muszę zapraszać (choć jak zwykle miło witamy stałych bywalców), a kogo jeszcze nie było to i tak prędzej czy później zawita na NO CZESIU (tych równie miło zapraszamy). Więc po co czekać.........?

Termin to 29-30 IV 2006 r. Miejsce: topole Czesława nad Bugiem w miejscowości Kózki (ok 10 km od Siemiatycz w kierunku na Lublin). Oficjalne zaproszenie: http://www.kmgryf.fora.pl/viewtopic.php?t=28

 

Info:

 

www.gryf.riders.pl

www.kmgryf.fora.pl

[email protected]

0 602 100 856 - Mycy

0 602 310 346 - Boguś

Edytowane przez bogus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz go gdzieś zabrać za te wszystkie batoniki,którymi Cie pasł całe Twe katolickie dzieciństwo wzamian wiesz za co........Weź go-teraz on będzie mamusią.......

 

Ja nie miałem katolickiego dzieciństwa ;-( zostałem poroniony na czarnej mszy w intencji Samaela :icon_rolleyes:

po czym złapany przez wikarego z Wąchocka i pokazywany jako obwoźna atrakcja ku uciesze kółek różańcowych po całym kraju.Nie dane mi było zasmakować spokoju patologicznej rodziny jedynie gwiazdorstwo od niemowlęcia :icon_rolleyes:

 

p.s.

Stary się denerwuje że mu robię konkurencję ale to nic ;-)

667 Nowy lepszy Szatan!

darmowe koty dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Uwaga telegram

Uwaga

No Czeski w Mierzwicach w Eurece przy wiacie - tam gdzie kiedys STOP.

Mozliwosc spania w domkach STOP.

Przekazcie innym i puscie wiesci do kogo sie da w Polske STOP.

Kózki zalane szczupaki w topolach pływają STOP

 

zaproszenie ponizej

 

 

 

http://img112.imageshack.us/my.php?image=c...63sse5ih6py.jpg

Edytowane przez mycy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto był to nie muszę zapraszać (choć jak zwykle miło witamy stałych bywalców), a kogo jeszcze nie było to i tak prędzej czy później zawita na NO CZESIU (tych równie miło zapraszamy). Więc po co czekać.........?

Termin to 29-30 IV 2006 r. Miejsce: topole Czesława nad Bugiem w miejscowości Kózki (ok 10 km od Siemiatycz w kierunku na Lublin). Oficjalne zaproszenie: http://www.kmgryf.fora.pl/viewtopic.php?t=28

 

podkowa lesna w skladzie jeden melduje sie :-) przejdziemy na ciemna strone mocy ;-)

 

pozdr. Arek

fzx1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukass

Korba i z Tobą też wypiłem po lufie;) a Tazi zasnął przy stole...

 

Nawet impreza była niezła, tylko ta wstrętna pogoda, zmokłem wracając do domu i jakiś dzidek o mało mnie do rowu nie zepchnął, oj żeby się tylko zatrzymał autem... grrrr

Dużo ludzi, choć teren rozległy i trudno byo znaleźdz znajome mordy, oj piło sie piło :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pamiętam, choć dość mgliście... :buttrock: I ja wracając w niedzielę do Wawy zmokłem okrutnie, skóry mi nasiąkły, schły 3 dni. Ale i tak było warto!! :icon_mrgreen:

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pamiętam, choć dość mgliście... ;) I ja wracając w niedzielę do Wawy zmokłem okrutnie, skóry mi nasiąkły, schły 3 dni. Ale i tak było warto!! :icon_twisted:

 

a widzisz Pan bo trzeba było wracać w poniedziałek to byś w słońcu jechał :-),chyba z tego co pamiętam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...