Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może byc sobota,ale rozmawiałem wczoraj z Michałem i prosił czy by nie można przełożyc na niedziele .Mi też ten termin by lepiej odpowiadał.Jeśli nie da rady to dostosuje sie do większosci.

 

Proponuje aby w przyszłosci bardziej precyzyjnie i bardziej zdecydowanie umawiać miejsce spotkań i terminy . Aby nie było sytuacji ,ze na pieć minut przed umówionym terminem zmieniamy czas i miejsce . Potem są trudnosci z powiadamianiem i mogą być rozbieznośći . Także jak ktoś proponuje , to na poważnie i konkretnie . :)

 

 

 

A na tą niedzielę - proponuję tak jak wszyscy chcą - Myslęcinek godz. 11 . - parking przed Ogrodem Botanicznym . - :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jadę wcześniej, sprawdze jak warunki. Parking przy ogrodzie to chyba nie dobre miejsce bo prawdopodobnie można (tak jak w zeszłym roku) podjechać pod sam stok.

 

Jak by się ktoś wybierał i mnie nie zna to na kurtce bedę miał naszywkę z moim nickiem :D tak jak w avatarze.

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz: No właśwlasnie Roman - nie przyszlo Cido glowy, że spod parkingu przy ogrodzie zoologicznym można pojechac dalej -wszyscy razem . Lubisz zmieniać i wprowadzasz zamieszanie . To już ja nie wiem,czy mam się rozdwoić i gdzie mam być . Pewnie również o Twojej propozycji nie bedą wiedzieć Ci,którzy nie wiszą ciagle na internecie . Takie rzeczy to się uzgadnia raz i to wczesniej , a nie na ostatnią chwile daje swoje ,, widzi mnie się , że " . Ja w kazdym badz razie będe czekał na tych co wiedzą o miejscu spotkania na parkingu przed ogrodem zoologicznym czy tez jak go również zwą botanicznym .- bedę tam o godz. 11 .- zapraszam .

Pozdrawiam.- :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydujcie się panowie co do miejsca bo sie robi niezły bajzel.Ja jestem o 11 ,mam Wasze nr tela.Bede dzwonil.

 

 

Ja bedę o jedenastej na parkingu przed ogrodem zoologicznym . jestem tam już umówiony z ludzmi . Ale na przyszłość , to widzę ,że ciężko bedzie się tutaj umawiać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulig można zaliczyc do udanych,choc nie pojezdziłem.No ktos musiał robic za woznice .następnym razem musimy się wybrac w inne rejony ,bez "czarnych i niebieskich".Dzisiaj sie dowiedzialem ze znajomy własnie w myslencinku zapłacił za ciąganie autem sanek 400zl mandatu, jak mu powiedziano popełnił 2 wykroczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to Myślęcinek, tam nawet stoku dla sanek nie ma, widzieliście jak jeżdzi się na sankach z tej górki gdzie jest zakaz saneczkowania?

To tak zamiast naprawiać drogi ustawia się znaki ograniczenia prędkości i kasuję się za przekroczenie prędkości...

 

za 400 to mógłbym kogoś zakopać w śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...