Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo widzę że popiliście hehe...A ja sie spaliłam na wyngiel nad naszym cudownym polskim morzem i zjadłam oscypka :icon_razz: bo jak to być nad morzem i nie zjeść oscypka :icon_biggrin: bo rybkę to w górach tak :rolleyes:

 

ojjjjć oczywiście nie byłam sama :notworthy: hihi zabrałam na plecaka BB :crossy: ale ciężki oooja :mellow: :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB? Ja właśnie wróciłem z Warszawy wczoraj że tak brzydko powiem mnie tu wszyscy wydymali na forum :P Więc pojechałem do znajomych do Wawy. Właśnie dojechałem droga całkiem sympatyczna gdybym jeszcze się nie zgubił był bym szybciej :D Nie zazdroszcze tym co jechali w przeciwnym kierunku:) Co do samej Warszawy to melduje, że obrońcy krzyża ciągle aktywni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo widzę że popiliście hehe...A ja sie spaliłam na wyngiel nad naszym cudownym polskim morzem i zjadłam oscypka :icon_razz: bo jak to być nad morzem i nie zjeść oscypka :icon_biggrin: bo rybkę to w górach tak :rolleyes:

 

ojjjjć oczywiście nie byłam sama :notworthy: hihi zabrałam na plecaka BB :crossy: ale ciężki oooja :mellow: :wacko:

 

Zapomniałaś dodac że z żurawinką mniammm pyszny był...

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy forumowicze i Ty lukimajster :D , wpadliśmy z S.Z. na przecudowny pomysł wyjazdu nad morze( Stegna/ Krynica, ew. Piaski) w terminie wstępnym 10 lipiec.Fajnie by było wiekszą ekipą skoczyc nad morze. Z rana w niedziele wyjazd i powrót jakoś popołudniu. Kto zna trase to wie, że jest fajna bo sa zakrety i jest fajna bo sa zakręty bo jest fajna.( Grudządz----Kwidzyn----Malbork itd....)

 

kto chętny ten gość a kto nie tego we dwa kije :)

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy forumowicze i Ty lukimajster :D , wpadliśmy z S.Z. na przecudowny pomysł wyjazdu nad morze( Stegna/ Krynica, ew. Piaski) w terminie wstępnym 10 lipiec.Fajnie by było wiekszą ekipą skoczyc nad morze. Z rana w niedziele wyjazd i powrót jakoś popołudniu. Kto zna trase to wie, że jest fajna bo sa zakrety i jest fajna bo sa zakręty bo jest fajna.( Grudządz----Kwidzyn----Malbork itd....)

 

kto chętny ten gość a kto nie tego we dwa kije :)

hmm ostatnio jechałem tamtędy w sobotę Piórka pojazdem, było miło :biggrin: , aa po drugie to bartez dlaczego wykonujesz czynności administracyjne w czasie jakże potrzebnej i chwalebnej pracy(społecznej) dla twojej jedynej ulubionej firmy :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyla noga a co ty z taką agresją :banghead:

dzień jak co dzień dla niektórych :bigrazz:

 

 

 

hehe bardzo śmieszne,to nie jest agresja tylko nerwangry.gif

 

A będą latały pieski po drodze ? Nie ma śmiechu :icon_biggrin:

Wczoraj bym ( przepraszam za słownictwo ) zaj**ał w dzika. Ledwo ledwo ogarnąłem.

 

Morderco psów Ty uważaj i nie kuś losu......icon_razz.gif

 

jedyny wolny termin Sylwiji i mój....

 

 

 

 

hehe no tak termin weeków macie napiętyicon_mrgreen.gif

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdaleno dobrze wiesz że następna niedziela zajęta więc po 1-3.07 wolny jest 10.07 a że ma być pogoda przecudowna w lipcu to postanowiliśmy wpaść na genialny pomysł i nieśmiało zaproponować wypadzik nad morze a na Stegne faktycznie traska jest przyjemna :icon_biggrin: prosze sie określić,jak pogoda dopisze to my z B jedziemy na 101% :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...