Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kempin... no powiedz coś.... :biggrin:

 

W piątek się troszkę pogadało, pośpiewało..... :icon_razz: mała luka w życiorysie :biggrin:

 

Pewnie jak będzie trzeźwy to coś napisze :icon_mrgreen:

 

Z trzeźwością to mam ostatnio problemy :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z trzeźwością to mam ostatnio problemy :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Chociaż jeden ma cywilną odwagę i przyznaje że ma problem z alkoholem :biggrin:

 

Ps. Tomku - przywitania to nie ten dział. Uważaj bo mamy tu agresywnego moderatora :icon_razz:

Ale witam Cie serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek się troszkę pogadało, pośpiewało..... :icon_razz: mała luka w życiorysie :biggrin:

 

Z trzeźwością to mam ostatnio problemy :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Wiesiu nie Ty jeden masz problem z trzezwością :biggrin:

 

witam wszystkich

Witaj Tomku,może kilka słów o sobie? :wink:

 

Mikołaj o mnie zapomniał!! to juz przegięcie, a taki grzeczny byłem; tak ogólnie to sie zastanawiam czy on faktycznie istnieje...... :evil:

Bartoszu nie Ty jedyny nie znalazłeś nic w buciku,no ale cóż na most z tego powodu przeciez nie pójdziesz. :biggrin:

ps.może jednak byłeś niegrzeczny??? :icon_razz:

 

 

Edytowane przez Butterfly

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiu nie Ty jeden masz problem z trzezwością :biggrin:

Witaj Tomku,może kilka słów o sobie? :wink:

Bartoszu nie Ty jedyny nie znalazłeś nic w buciku,no ale cóż na most z tego powodu przeciez nie pójdziesz. :biggrin:

ps.może jednak byłeś niegrzeczny??? :icon_razz:

 

Właśnie Wiesiu nie ty jeden...np.nasz motylek kochany podobno w sobote zaszczycił mnie smsem którego na oczy nie widziałam ... i co ja mam o tym myśleć???

 

Witaj Tomku nie pisz nic o sobie bo niektórzy mogą to wykorzystać przeciwko Tobie:)

 

Bartosz nie przypominam sobie byś zachowywał się godnie ... bynajmniej nie na tyle żeby miołaj zaszczycił twoje niewielkie buciki jakimś podarunkiem...ale jak poprawisz swoje dotychczasowe zachowanie to może pod choinką coś znajdziesz :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Wiesiu nie ty jeden...np.nasz motylek kochany podobno w sobote zaszczycił mnie smsem którego na oczy nie widziałam ... i co ja mam o tym myśleć???

 

PRZESTAŃ TYLE PIĆ BO JUŻ SMSÓW NIE ODCZYTUJESZ!!! :icon_eek: (piątek kochana nie sobota)

 

 

 

 

Witaj Tomku nie pisz nic o sobie bo niektórzy mogą to wykorzystać przeciwko Tobie:)

Yyyy nie widziałaś chłopaka a juz chcesz go wykorzystać :icon_question: :icon_eek: :icon_razz:

 

 

 

 

 

Bartosz nie przypominam sobie byś zachowywał się godnie ... bynajmniej nie na tyle żeby miołaj zaszczycił twoje niewielkie buciki jakimś podarunkiem...ale jak poprawisz swoje dotychczasowe zachowanie to może pod choinką coś znajdziesz :bigrazz:

Biedny Bartuleczek ale mu się Jędza trafiła :bigrazz:

Edytowane przez Butterfly

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy nie widziałaś chłopaka a juz chcesz go wykorzystać :icon_question: :icon_eek: :icon_razz:

Biedny Bartuleczek ale mu się Jędza trafiła :bigrazz:

 

Ja moja droga nikogo nie chcę wykorzystać...przyzwoitość mi nie pozwala :biggrin:

A z tego co wiem to Pan B nie narzeka :bigrazz: wręcz przeciwnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj o mnie zapomniał!! to juz przegięcie, a taki grzeczny byłem; tak ogólnie to sie zastanawiam czy on faktycznie istnieje...... :evil:

 

Pewnie znowu nóg nie umyłeś. I butów też. Zawsze ma uświnione :bigrazz:

 

* Sylwinka... Bartuleczek nie narzeka ? Mnie mówił ostatnio co innego :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... hmmmm Pawełku a może przez Ciebie po prostu przemawia zazdrość ;) ale nie martw się też kiedyś będziesz szczęśliwy :icon_biggrin: może szybciej niż myślisz :icon_biggrin:

hehe jak ostatnio Pawełka uszczęśliwiłem wywarem z kartofli, to niedziele będzie długo mile wspominał :biggrin: ależ był uszczęśliwiony :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za rozprawki o mojej osobie?? co tu sie dzieje? jeszcze troche i bede sławny jak Doda lub pan Henio ze spożywczego. :biggrin: :biggrin:

 

 

Wczoraj z Bulim sie troche zabalsamowaliśmy tak na zimę, żeby zdrowym być :flesje: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...