Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kempin Twoja Pandora nie otwierała się koło 0:00....

A szykuje się małe......whiskowanie........

 

Mam wrażenie że Kempin ma lęki przed odbieraniem telefonu w godzinach od 23.59 do 5.59 :biggrin:

Chyba zacznę na domowy dzwonić :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że Kempin ma lęki przed odbieraniem telefonu w godzinach od 23.59 do 5.59 :biggrin:

Chyba zacznę na domowy dzwonić :icon_razz:

 

:biggrin: to przez takiego jednego chu..ka z CCH co się nachleje to do mnie wydzwania :icon_razz:

Edytowane przez kempin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wolę iśc do piekła niż do stomatologa...

Myślę,że nie będziesz miał wyboru, :icon_razz: piekło only piekło :icon_mrgreen: :biggrin:

 

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pada śnieg, pi*dzi śnieg jebią się bałwanki. ku*wa mać, ku*wa mać kto zaj**ał sanki?

 

 

edit:

 

 

mamy jakiegoś Andrzeja?? jak nie mamy to bedziemy losować:

 

entliczek pętliczek purpurowy stoliczek na kogo wypadnie na tego bęc- Kempin stawia flaszke- padło na Cibie - od dziś do jutra jesteś Andrzej i musisz postawić(tak wypada)

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

entliczek pętliczek purpurowy stoliczek na kogo wypadnie na tego bęc- Kempin stawia flaszke- padło na Cibie - od dziś do jutra jesteś Andrzej i musisz postawić(tak wypada)

 

 

Na drugie ma Andrzej a to też się liczy. Kempin stawia :flesje: :icon_mrgreen:

 

 

que :icon_eek:

hmm jakieś flaszki u mnie się znajdą więc.. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnych źródeł wiem, że nasz znany i lubiany kolega Bartez przebywa czasowo w Brazylii lub Kolumbii i nagrywa serial o swoim codziennym, ciężkim życiu kolekcjonera precjozów :bigrazz:

Dostałem krótki zwiastun :

 

http://www.youtube.com/watch?v=xLwVE2Iw4-A&feature=related

 

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: ZYGMUNT stawia flaszkę !! Nie wykręcisz się kolego, że to nie Ty . A co za auto stoi w tle ? Otwórz stodołę to porównamy, ale to ten sam żuk - nie ma chója :biggrin: A i jeszcze poznałem Cię po uwex-ach :biggrin: Mi pasuje w czwartek :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnych źródeł wiem, że nasz znany i lubiany kolega Bartez przebywa czasowo w Brazylii lub Kolumbii i nagrywa serial o swoim codziennym, ciężkim życiu kolekcjonera precjozów :bigrazz:

Dostałem krótki zwiastun :

 

http://www.youtube.com/watch?v=xLwVE2Iw4-A&feature=related

 

:rolleyes:

 

Widzę bartez, że zapychanie motura nie jest ci obce nie tak dawno zapychałeś fazeroskutera a teraz MZ :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułam,że Kempin na drugie ma Andrzej :biggrin:

K**wa to kiedy ta impreza imieniowa w sobotę? :icon_mrgreen: :flesje:

 

Edytowane przez Butterfly

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuwaj

 

zamiast tyle pisać bez sensu to byśmy sie umówili na jakąś traske- moze Stegna albo Mylof??

 

w sobote po 13 jestem wolny albo w niedziele , mozemy sobie śmignąć w strone zachodzącego słońca :crossy:

 

 

z motocyklowym pozdrwieniem:

 

"lewa w dziure"

 

 

ps Kempin dziś sprawdze czy mam akusy jakieś.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz: Za późno Andrzeja było wczoraj :icon_razz:

Zawsze mozna sobie wmówić,że jest w sobotę :bigrazz:

 

czuwaj

 

zamiast tyle pisać bez sensu to byśmy sie umówili na jakąś traske- moze Stegna albo Mylof??

 

w sobote po 13 jestem wolny albo w niedziele , mozemy sobie śmignąć w strone zachodzącego słońca :crossy:

z motocyklowym pozdrwieniem:

 

"lewa w dziure"

ps Kempin dziś sprawdze czy mam akusy jakieś.....

Jedzmy nad morze......tylko ja piszę się jako plecaczek.(nie mam zimówek :biggrin: )

Przygarnie ktoś?

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...