Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pare ładnych minut temu oglądałem Tomka skutera na zywo..nawet fajny sprzęt.. prawie tak ładny jak mój bandit.. ale to tylko prawie.. :icon_biggrin: ps.Tomek w końcu twoje marzenie się spęłniło.......gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim za gratulacje. Powiem nieskromnie "JEST CZEGO GRATULOWAĆ".Zakup się udał.

Dzięki dla Barteza i Buliego za zaangażowanie i trud związany ze sprowadzeniem moto do kujawsko-pomorskiego.

No to pojadę tylko na wymianę opony i moto gotowe do sezonu. :icon_biggrin:

Koniec depresji.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mi pozostało : GRATULACJE !!! Taki sprzęt to już nie przelewki.. Jak już ktoś napisał miał byc Zygzak i jest! Tak trzymaj !

Pozostaje życzyć bezawaryjonści i szerokości..

Ahh zazdroszcze tego uczucia nowego sprzętu :icon_biggrin:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim za gratulacje. Powiem nieskromnie "JEST CZEGO GRATULOWAĆ".Zakup się udał.

Dzięki dla Barteza i Buliego za zaangażowanie i trud związany ze sprowadzeniem moto do kujawsko-pomorskiego.

No to pojadę tylko na wymianę opony i moto gotowe do sezonu. :)

Koniec depresji.

 

dobra tam flaszke postawisz i bedziemy kwita :)

 

wkońcu sie napiłem piwka i zaraz ide spać, ale powiem zeby nie była subiektywna ocena Tomka- sprzęt zajebisty- nie było sie do czego doczepić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra tam flaszke postawisz i bedziemy kwita :)

 

wkońcu sie napiłem piwka i zaraz ide spać, ale powiem zeby nie była subiektywna ocena Tomka- sprzęt zajebisty- nie było sie do czego doczepić

 

nie było bo mnie nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Bartek flacha będzie. Daras po odważniki wpadne. Wiroś fotki ma jakieś Buli ale aparat miał awarię i nie wiem czy się zachowały. Lukimaster jakbyś był to byłoby się do kogo doczepić :-).

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to cudo Tomkowe w garażu. Hm, jak ktoś potrzebuje jakieś graty od ZZR 1100 to szybko dzwonić lub przyjeżdzać, bo Tomek pracuje coś chyba do 15. Reszta pojedzie jutro na Łódz. :crossy: Ładna jest ta jeżdząca meblościanka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...