Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od B. nic, więc chyba jedziemy na tym samym wózku :icon_mrgreen:

Marzka- ale , żeś znalazła! :biggrin: dzięki za info :wink:

 

Chyba czas zaprenumerować, bo dopiero dziś dorwałem i zobaczyłem :lalag:

Ale nie na swoim jesteś - co testowego podsiadłaś? :wink:

 

 

A może pojawcie się po Galerią Copernicus i kwestujemy????

:cool:

 

Czemu nie - byle trochę pogoda dopisała :icon_exclaim:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną słuszną 1098 :crossy: niestety tylko pozornie :wink:

 

Smakowite to to.. :notworthy:

Zauważyłem, że w grudniowym SM Myster Dziawer próbuje podważyć stereotypy "włoskiej 2oo tandety" (na bazie akurat dużego Monstera) - całkiem przekonywująco - i słusznie. Przypomniała mi się od razu nasza rozmowa na ten temat.

 

Mają Duki to coś...

Edytowane przez Keryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smakowite to to.. :notworthy:

Zauważyłem, że w grudniowym SM Myster Dziawer próbuje podważyć stereotypy "włoskiej 2oo tandety" (na bazie akurat dużego Monstera) - całkiem przekonywująco - i słusznie. Przypomniała mi się od razu nasza rozmowa na ten temat.

 

Mają Duki to coś...

 

Całkiem słusznie, racje ma, ale czy potrzebne jest wpajanie ludziom prawdy? :wink: Kto chce i tak kupi bez względu na stereotypy, kto nie- też będzie zadowolony :notworthy: Tak na prawdę każdy sprzęt się psuje

,, jak się dba, tak się ma" ... ale koniec o tym tutaj, pogadamy w inniejszych okolicznościach :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek chyba posłucham Twojej rady... oponka juz załozona nowo uzywana, nawet nowe klocki sie kupiło na tył, wiec jak bedzie ładnie w sobote to moze polatam troszke.... Pogoda jest idealna na krosa, chyba sobie klr-e kupie z pierścieniami od Fiata 126p, bo takie najlepiej chodzą. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nic nie dałeś znać, oj nieładnie :cool:

 

 

bo to byl spontan:)

 

,,,byliśmy u Ciebie w pracy,ale Ciebie nie było, zrobiło nam sie przykro i pojechaliśmy do domu:((( ;)

 

 

a dziś moze tez coś polatam- jak tam czasowo wyglądasz/acie??(ja ok 19/20 dopiero....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już poszło, więc powinno być :lalag: :icon_mrgreen:

 

Jak będzie w miarę sucho i nie za zimno (a tyle wystarczy) i nie wpieprzę się z hukiem na stolik cichaczem wychodząc na palcach :banghead: - to na pewno się poszukamy :lalag:

(po takim posranym tygodniu - polatać - jak znalazł)

 

 

( Szajba motocyklowa nie odpuszcza... A moze zimy nie będzie? Potrzebna mi ona jak rybie ręcznik)

Edytowane przez Keryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...