Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Kolezanki i Kolegow..

Mam pytanie i pozwole sobie bez pieszczot - konkretnie zapytac.

pojawilo sie ogloszenie na allegro (http://moto.allegro.pl/item168744334_bmw_r_1200_gs_2005r.html)

o ciekawym motorku. Jest podobno do obejrzenia i kupienia w Bydzi..Moze ktos z Was zna wlasciciela komisu i moze cos na jego temat powiedziec ? czy warto wchodzic w ten sprzet czy szukac dalej ? a moze ktos ogladal samego sprzeta ??? To bylyby cenne uwagi..podobno lezal na prawej stronie..

Bede wdzieczny za wszelkie uwagi.

Pozdrowienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zycze udanego wyjazdu do Warszawy !

 

 

 

Wielka szkoda ze Ciebie z nami nie bedzie:(

ja wyruszam skromną ekipą z Olsztyna ale slyszalam ze silna grupa z bractwa sie wybiera:D

pozdrawiam goraco i do szybkiego zobaczenia ;)

 

( moja maszyna juz przygotowana do sezonu :) czekam tylko na wyplate i do rejestracji MARSZ :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: :eek: Tu bym się z Michałem nie zgodzil co do liczby koni w Twoim moto .... :eek: Uwazam,ze masz ich miedzy kołami bardzo dużo a teraz - po tiuningu z pewnoscia jaszcze wiecej ( aż. strach pomysleć ile ???).ę

Także spoko jeszcze ekipa Cyganowa zdziwi sie zobaczać twój sprzet ! :icon_exclaim: - Przyjęcie masz tam jak w banku !!! A co palenia gumy i jazdy na kole tez jest na nich sposób .-- musisz zawsze zabierać z sobą trzy kola .-- po jadnym do kazdego rodzaju ewolucji ... :clap: - sam przyznaj ,że to doskonaly pomysl .... :wink: :icon_eek: :biggrin:

Z tym bakiem to mam lepszy pomysł niż klepanie młotkiem a mianowicie oddam moto do tego mechanika co Michał oddał Kawę i na bank przez przypadek Suza się przewróci i bak sam się powgina :icon_exclaim:

Dobra dość żartów na temat Suzy bo się obrazi. :biggrin:

 

Wielka szkoda ze Ciebie z nami nie bedzie:(

ja wyruszam skromną ekipą z Olsztyna ale slyszalam ze silna grupa z bractwa sie wybiera:D

pozdrawiam goraco i do szybkiego zobaczenia :P

 

( moja maszyna juz przygotowana do sezonu :biggrin: czekam tylko na wyplate i do rejestracji MARSZ :icon_rolleyes: )

Do zobaczenia w sobotę Marta. :crossy:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Blue_gsx tez sie z tym zderzylem...rozmawialem z wlascicielem tego komisu (na ul. torunskiej) na allegro jest jakas "pomylka w lokalizacji" (cytat) motor jest do obejrzenia w Bydgoszczy..dlatego zapytalem Szanowne bydgoskie kolezenstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim!!!!

 

 

WYŻALIĆ SIĘ MUSZĘ!!!!!! :icon_mrgreen: :notworthy:

 

Nici z wyjadu do Warszawy, nici z powrotu do Torunia, kurczę muszę na ten weekend zostać w Katowicach :notworthy:

 

zawsze coś!!!Mam nadzieję że u was pogoda tak samo wyśmienita jak w Katowicach 9 stopni i opalać się idzie....najgorsze jest jednak to,że Paweł mnie zabije...bo obiecałam że zjadę...TAKA PRACA...

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE ... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zawsze coś!!!Mam nadzieję że u was pogoda tak samo wyśmienita jak w Katowicach 9 stopni i opalać się idzie....najgorsze jest jednak to,że Paweł mnie zabije...bo obiecałam że zjadę...TAKA PRACA...

 

POZDRAWIAM SERDECZNIE ... :icon_mrgreen:

 

Policze się z Tobą jak przyjedziesz :-)

Albo jak TY nie możesz to ja szykuje cepłe gatki, kaaalesony i hejaa :crossy:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) :icon_eek: Jutro niedzela - pogoda sie poprawia , troche sniegu w nocy ma napadac . Z zwiazku z tym zapraszam wszystkich motocyklistów na narty do Myslecinka . Ja tam bede okolo poludnia do mniej wiecej drugiej . pozdrawiam - :clap: ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak .Kupilismy po wielkich poszukiwaniach 2 browary 0,33 za 5 zyla.Na nic innego nie było nas stac.

 

 

:rolleyes: To niezłe - zaszaleliscie na calego . Mam nadzieję ,że butelką podzieliłeś sie z Tomkiem bo rozumie , drugą dałeś Violi ? Czy to byl Żywiec ? Czy tamtejszy marnej jaksci lura Warszch.? Wiedziałem,ze Warszawiacy Was wyr....... ą z forsy ,- to znana i skuteczna firma . :D :banghead: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: To niezłe - zaszaleliscie na calego . Mam nadzieję ,że butelką podzieliłeś sie z Tomkiem bo rozumie , drugą dałeś Violi ? Czy to byl Żywiec ? Czy tamtejszy marnej jaksci lura Warszch.? Wiedziałem,ze Warszawiacy Was wyr....... ą z forsy ,- to znana i skuteczna firma . :D :banghead: :)

Wiola zostala w Bydzi ,przeciez ktos musi zarobic na moje zachcianki.a browarek z wysokiej polki byl.Sprawiedliwie zostal podzielony na 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...