Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc na dniach dogadamy termin Mylofa i wypadu na Hel

 

Mylof w tą niedzielę :) to kawałeczek jest ... a na HEL to trza miesiąc wcześniej bo kosmetyczke muszę spakować i linke załatwić dla B ... bo jak bidak wróci :P

 

Syla...chętnie dam Tobie parę "L"ekcji na GN ku -ale pamiętaj to nie są tanie rzeczy :icon_razz:

aa dobra rybka nie jest zła - Mylof jestem na tak :icon_twisted:

 

Bardzo chętnie poczekam na Gladiusa :P Co do ceny myślę że się dogadamy mam coś co należy do Ciebie

Edytowane przez sylvinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylof w tą niedzielę :) to kawałeczek jest ... a na HEL to trza miesiąc wcześniej bo kosmetyczke muszę spakować i linke załatwić dla B ... bo jak bidak wróci :P

 

 

 

Bardzo chętnie poczekam na Gladiusa :P Co do ceny myślę że się dogadamy mam coś co należy do Ciebie

Moje słuchawki, którymi się borysek z pewnością bawił :sad:

Ps. dzwoniłem do Ciebie dziś Pindo jedna...ale jak zwykle u Ciebie funkcja oddzwaniania nie działa. Tak wiem wiem nie masz nic na koncie :icon_rolleyes:

Ps.1. Glaudius jest nieosiągalny - to już nie ten level dla Ciebie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu qurwa co??? Kółko wzajemnej adoracji?

Ps.Bartez czekaj czekaj Syla da Ci bez odbioru :D

Ps.1 mmm byś lepiej jakiego grilla zrobił jak kiedyś za dawnych dobrych czasów..

Ps.2 Buli i Kempin wywołuje do tablicy :) się zameldować proszę...

Ps.3 czy Grass tu zagląda???? Odezwij się choleRo :)

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu qurwa co??? Kółko wzajemnej adoracji?

Ps.Bartez czekaj czekaj Syla da Ci bez odbioru :D

Ps.1 mmm byś lepiej jakiego grilla zrobił jak kiedyś za dawnych dobrych czasów..

Ps.2 Buli i Kempin wywołuje do tablicy :) się zameldować proszę...

Ps.3 czy Grass tu zagląda???? Odezwij się choleRo :)

 

melduję się :)

Dzisiaj troszkę pojeździłem i to nie sam :)

Żółty pewna osoba by chciała się przejechać kiedyś fazeroskuterem nie tylko jako pasażer :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żółty pewna osoba by chciała się przejechać kiedyś fazeroskuterem nie tylko jako pasażer :icon_razz:

To najpierw podanie na piśmie do mnie :D

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...