Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tleń może byc ale w godzinach przedobiednich jak dla mnie, jeżeli po obiedzie ja odpadam :/

 

Mam filmik jak Bulemu mandat wlepili :D :D

 

To niemożliwe !!! To nie był Bulego samochód bo On nie umie parkować równolegle (zresztą ja również nie umiem) :bigrazz:

A Tleń może być do południa. Byle nie przed 6.43.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak na całą niedzielę psysnąc nad morze???

 

ja odpadam :unsure: :

po pierwsze primo: sam nie jade(Sylwia nie może z rana)

po drugie primo: chcę sie wyspac jakoś chodź raz w tyg :sleep:

po trzecie primo: nie wiem czy bede potrafił jeździć po długiej przerwie :wacko:

po czwarte priomo: Żółty nie jedzie bo on tak daleko sie nie wypuszcza poza dom :laugh:

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wiemy już,że nad morzem są lepsze świderki,że końca świata nie było i że Paweł lansuje się pod GS'ami.....

Ja dodam od siebie,że mimo iż kebaba nie lubie to bardzo dobrego jadłam w Sopocie bo też byłam nad morzemicon_razz.gif( w tym sezonie ofkors)icon_mrgreen.gif

a w ten weekend będę z Bulim grała w niedokończoną grę.icon_mrgreen.gifbigrazz.gifflesje.gif

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a w ten weekend będę z Bulim grała w niedokończoną grę.icon_mrgreen.gifbigrazz.gifflesje.gif

 

A Wy znowu w "słoneczko" będziecie rypać ? :bigrazz:

Jak się żona Anna o tym dowie to na rok z domu bidaka nie wypuści :icon_razz:

Ps.Ja tam cały wikent siedziałem w domu i grałem w kłejka :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak się żona Anna o tym dowie to na rok z domu bidaka nie wypuści :icon_razz:

 

 

żona Anna jest mega wyrozumiała mówiła,że jak se chlapnie to bedzie grała z Tobąicon_razz.gificon_mrgreen.gif

 

tylko Anka nie wie,że Ty masz szkalratynęicon_rolleyes.gifD.gif a to cholerstwo jest zarażne....j.gif

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...