Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy. Będziemy wylatywać ok. 18:30, prawdopodobnie spod Orlenu k. WORD`a. Jeżeli nr tel. w Twoim profilu jest aktualny to się odezwę jak będę znał szczegóły.

 

Czyli troche po 19-tej będziecie w Toronto.

 

Fajno, powinienem już być na kołach - telefon w garści..

Zastanawiałem się, czy nie śmignąć po zmroku do Golubia- Dobrzynia i na zamek wjechać motongami, ale to pokombinujemy i o tym.

Wcześniej jednak - odwiedzimy naszą Butterfly?

Narobimy Ci, Motylku, hałasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...teraz przez najbliższe dobre kilka dni jestem zmuszona odstawić 2oo. Pewnie dopiero na Borki się ustawimy.

 

Podziębiona byłaś jeszcze od naszego wspólnego śmigania na koniec weekendu, prawda?

Mogłaś się wczoraj doprawić, czyste niebo nad garnkami, ale jednak chłodnawo już teraz troszku.

 

Ale i tak - coś zaskakująca zbieżność w planach na najbliższy tydzień przed Borkami u Was dziewczyny :wink: - chyba sobie pogadałyście...

 

A dziś rzeczywiście pustka na toruńskich asfaltach :icon_rolleyes:

 

No Kinia, pojęcia nie masz jak mnie to wkurzało wczoraj, że nie wyjechałem.

A można było drogę na Ciechocinek przesmażyć...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziębiona byłaś jeszcze od naszego wspólnego śmigania na koniec weekendu, prawda?

Mogłaś się wczoraj doprawić, czyste niebo nad garnkami, ale jednak chłodnawo już teraz troszku.

 

Ale i tak - coś zaskakująca zbieżność w planach na najbliższy tydzień przed Borkami u Was dziewczyny :wink: - chyba sobie pogadałyście...

No Kinia, pojęcia nie masz jak mnie to wkurzało wczoraj, że nie wyjechałem.

A można było drogę na Ciechocinek przesmażyć...

 

Gadać coś tam się gadało i myślami byłyśmy z Tobą - też :notworthy:

Tak muszę się wykurować na następny łikend :icon_evil:

 

Wiecie co, wczoraj jak jechałam do domu, na środku drogi stanęło mi coś 3 metrowego :banghead: jakieś takie łosiowate to było. Osobnik na mnie spojrzał i spacerowym tempem przeszedł na pole. Byłam trzeźwa, ale nikt mi nie wierzy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia trzeba było łapać paszteta i do domu na wyżerkę przywieź wtedy by uwierzyli. :biggrin:

Tak poważnie to w mojej okolicy pełno dziadostwa lata wiec ja Ci wierze. :flesje:

Edytowane przez Butterfly

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadać coś tam się gadało i myślami byłyśmy z Tobą - też :notworthy:

Tak muszę się wykurować na następny łikend :icon_evil:

 

Wiecie co, wczoraj jak jechałam do domu, na środku drogi stanęło mi coś 3 metrowego :banghead: jakieś takie łosiowate to było. Osobnik na mnie spojrzał i spacerowym tempem przeszedł na pole. Byłam trzeźwa, ale nikt mi nie wierzy :(

 

Ja wierzę.

 

To mógł być, ukrywający się w lasach, Andrzej Lepper - siedzący żonie na barana (stąd trzy metry)

Uznał, że objedziesz blokadę i spasował!

 

Podoobno był z niego straszny łoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keryn ja normalnie się poruszam :icon_biggrin: nawet już nie kuleje,ona trochę jeszcze mnie boli ale już jest znacznie lepiej. Jak będziecie wylatywać z Toronto to zadzwońcie wytłumaczę jak dojechać. :icon_biggrin:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wiecie co, wczoraj jak jechałam do domu, na środku drogi stanęło mi coś 3 metrowego :banghead: jakieś takie łosiowate to było. Osobnik na mnie spojrzał i spacerowym tempem przeszedł na pole...

 

Yeti :icon_question: :icon_mrgreen:

 

 

 

a mówił, że nigdzie nie wychodził :wink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...