Skocz do zawartości

Jak to jest z RS 125 - moc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po wakacjach wybieram się na prawko A1. Motocykl jaki już sobie dawno upatrzyłem to Aprilia RS 125. :D

Tylko mam pewnien problem, w niektórych ogłoszeniach moc to ponad 11kW.

Jak wiemy A1 zezwala tylko na kierowaniem pojazdem o mocy do 11kW. Teraz mam pytanie do posiadaczy owego motocykla: jak Wy macie wpisaną w dowodzie moc? Bardzo się obawiam policyjnej kontroli i kary jaka może mnie spotkać. :twisted:

Proszę o odpowiedzi co ewentualnie mogę zrobić z tą maszynką by uzyskać taką moc (w dowodzie oczywiście).

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam!

f3stus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roszę o odpowiedzi co ewentualnie mogę zrobić z tą maszynką by uzyskać taką moc (w dowodzie oczywiście).

 

pojechać na hamownię ze zblokowaniem tak żeby nie wyciągnął więcej jak 14KM :lol: potem to pokazać na przeglądzie, do urzędu, itd... :)

 

ja mam w dowodzie wbite 0,0000 kW/kg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w roznych ogłoszeniach pisze ze maja po 30km ale wiekszosc ma wybite 11kw w dowodzie wiec nie ma problemu , poprostu sprawdz przed kupnem, jezeli jest inaczej to trzeba pojechac na stacje diagnostyczna i tam koles sobie sprawdza w swoich ksiegch :) i wydaje zaswiadczenie ze ma 11kw cena przegladu rozszerzonego chyba z tym do urzedu , zapłac za znaczki skarbowe, no i za nowy dowodzik, a jezeli diagonosta ma inaczej to trzeba juz umawiac sie z rzeczowznawca ale to juz wiekszy wydatek(ok.300),jezeli cos zle napisałem to poproawcie bo ja sie jz dawno o takie cos dowiadywałem i mogłem pomotac :D ale jezeli nie podpadasz psiarni to nigdy sie o to nie czepiaja chyba ze jest wyjatkowo jakis wredny i go wkurzyłes ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...