Skocz do zawartości

Problemy z chłodzeniem w aerox


romek :)
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sorki mój błąd rozpędziłem się wiem teoretycznie jak jest zrobiony ten cylinder bo na bikepics gościu rozbierał do zera taką yamahe więc trochę wiem co się z czym je.

 

1)no płyn wypływa jest normalny obieg ale trochę już jest zasyfiony nie wiecie jaki płyn mógłby chociaż trochę zredukować ten syff i czy można przedmuchać sprężarką chłodnice?

 

2) tego dokładnie nie wiem bulgocze na pewno ale czy to są spaliny to nie wiem w poniedziałek mam się zabrać do demontażu plastików bo nie ma tam ogóle dojścia:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak którys uztykownik juz radził wez i dokładnie odpowietrz układ po zalaniu płynem !! bo to jest podstawa , a jezeli tego nie zrobisz to bedziesz miał takie objawy własnie jak nadmierne grzanie , wyparowoywanie przez przelew płynu chłodnieczego itp objawy, jezeli napweno dobrze odpowietrzyłes cały układ i jestes 100% pewien to obejrzyj dokładnie skuter na pracujacym silniku czy nigdzie nie cieknie, nie poci sie itp, moze poprostu którys waz lub uszczelka odmuwiła posłuszenistwa, przeciek do komory spalania bys poznał po tym ze albo wogule by nie odpalił albo by był bardzo słaby i wypuszczał ładny biały dym z wydechu :D nie wiem jak tam jest napedzanie pompy płynu, jezeli jest połaczone z silnikiem to mogł poprostu simering odmuwic posłuszenstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...