Skocz do zawartości

SZYBKA PILKA CZY OPLACA SIE ??


Rekomendowane odpowiedzi

jak ktoś chce to moge sie kulnać tam go oblukać, bo mam blisko... ale ja wiem czy jest sens :roll:, widac że to szpec przy tym siedział :lol:, w sumie sam szukam moto w tym stylu, ale nawet bym sie tam nie brał bo te fotki dużo mówią... :?, bo juz mi jakoś nie pasi na starcie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jeśli ktoś chce go pogonić za 1800 zł to albo nie pojęcia o motocyklach albo jest tam jakaś mina (stawiam na to drugie)myśle że klękł tam układ zapłonowy ,bo rezte to napewno by zrobili jacyś szpece żeby sie go pozbyć za około 4tyśja bym go kupił moduł to około 500zł .Jak kupisz to daj znać mogę ci go uruchomić.

 

[ Dopisane: 18-02-2006, 19:18 ]

tak wogule to ten sprzęt to nie jest 93" jest sporo starszy.

 

[ Dopisane: 18-02-2006, 19:21 ]

już w 91 była rama z profila prostokątnego a nie okrągłego no i zawieszenie powinno być up side down. powinny być dwie chłodnice a nie jedna.Jeśli nie znasz się na tego typu sprzęcie to lepiej go nie kupuj. Bo stracisz nerwy i pieniadze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki za pomoc.ale jednak sie obejdzie bo niebede tego brał kawał dziadostwa .cylinder do regeneracji, zesaw napedowy do wymiany, zawieszenie tez jakos tak dziwnie chodzi . Ogulnie nic ciekawgo podobno iskra byla ale jak ja przyjechałem to juz znikła ;). Jednak wstrzymam sie do przyszlego sezonu jak bede mial prawko i wtedy ojciec powiedzial ze pomyslimy nad jakims KTM SM :D (moze LC 4 :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe no ta kawe to chcialem kupic podrobic delikatnie sprzedac i troche kaski by wpadlo ale sie nie oplaca .A tak dla siebie poszukuje juz czegos mlodszego i lepszego ale niewiem czy bede brał cos w tym sezonie , najprawdopodobniej na przyszly jakiego SM zakupie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...