Skocz do zawartości

Posiadam 10GB servisoowek i chętnie się podziele


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteście Wielcy ! Podajecie mase zajefajnych stronek ! Tylko niech mi ktoś powie gdzie znajdę serwisówkę do Yamahy XJ700 Maxim X

- do tego "lachona z ameryki" coś znaleźć to porażka.

 

pozdro

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sprawa się rozwiązała - po kilku godzinach szukania "nadejszla wiekopomna chwila" - ZNALAZŁEM !!! :bigrazz:

Edytowane przez Devotee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, coś się dzieje z tą stronką czy coś wiadomo?

Czekajmy na rozwoj sytuacji, ale nie tylko stronka nie dziala ale i nie ma na serverze juz zadnych danych wiec moze byc roznie.

 

 

Edytowane przez Mosue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam potrzebuje serwisówki do suzuki gn125 rok 90 z góry dziękuje

Mosue w dupę se wsadź te swoje serwisówki jeśli nie masz chęci odpisać to się nimi nie chwal i placem sobie popchnij żeby głębiej Ci weszły :clap:

 

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mosue w dupę se wsadź te swoje serwisówki jeśli nie masz chęci odpisać to się nimi nie chwal i placem sobie popchnij żeby głębiej Ci weszły clap.gif

 

 

Pozdrawiam Piotr

Slownictwo jakiego uzywasz to mozesz sobie w domu swoim dzieciom serwowac a nie na forum publicznym.

Inna sprawa jest fakt ze kilka stron wczesniej w tym watku napisalem ze nie rozdaje juz manuali przez chamstwo ludzi o nie proszacych - miedzy innymi takich jak ty. Ale pociesze cie ze jestes jednym z najbardziej lajtowo do mnie nastawionych ludzi - rzecz jasna sposrod najgorszego rynsztoka ktory sie do mnie odzywal i wyzywal wulgarnie, bo "serwisowka byla po niemiecku a on niemieckiego nie zna i ma byc po polsku"

Milego wieczoru i wiecej dystansu do samego siebie. Zanim obrzucicsz kogos gownem za darmo sam badz wporzadku i przeczytaj caly watek ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam jeżeli moge poprosić to

 

BMW K100 83-90 Parts Catalog ENG By DENY

BMW K100 LT 86-91 Parts Catalog ENG By DENY

BMW K1100 LT 91-99 Parts Catalog ENG By DENY

BMW K1100 LT,K1100 RS 91-99 Parts Catalog By DENY

BMW K1100 LT,RS Service Manual ENG By Mosue

BMW K1100 RS 91-99 Parts Catalog ENG By DENY

 

będę bardzo wdzięczny :notworthy:

 

pozdrawiam

 

www.sfmbmw.megafirma.pl

Edytowane przez ortho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...