Skocz do zawartości

Pasta do usuwania rys????


Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie' date='chodzi o szybke w motorze a nie w kasku [/quote']

Nie wazne o którą chodziło.... Szyby sie nie poleruje i koniec!

Jak ktos chce sprobować to polecam! W dzień bedzie w miare ok' date=' ale w nocy masakra!

Widziałem na własne oczy :mrgreen:[/quote']

 

a na czym polega masakra? pomalowana szyba będzie nieprzezroczysta i tyle chyba?

w nsr to i tak nic nie widać przez szybę bo ma takie zniekształcenia obrazu :roll:

 

też myślałem, że chodzi o szybkę w kasku :P

podłączam się do pytania :(

niech ktoś spróbuje automaxem, bo ja nie chcę ryzykować jeszcze większego porysowania szyby :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie' date='chodzi o szybke w motorze a nie w kasku [/quote']

Nie wazne o którą chodziło.... Szyby sie nie poleruje i koniec!

Jak ktos chce sprobować to polecam! W dzień bedzie w miare ok' date=' ale w nocy masakra!

Widziałem na własne oczy :mrgreen:[/quote']

 

dzięki,chyba kupie i wypróbuje...heh...jedyne 39,90 + przesyłka :? .... jak cos to tu macie link do sklepu:

http://gsm.idhost.pl/index.php/cPath/36

 

[ Dopisane: 03-01-2006, 20:57 ]

sorki,co innego miało być cytowane....w każdym badz razie thx Pretender01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez szybe w owiewce (szczególnie w ścigaczu) raczej się nie patrzy, więc nie jest niezbędna cudowna przejrzystość. Kilka juz szyb doprowadziłem do pieknego połysku, za pomocą pasty Automax do lakieru (nie mylic z Autosolem do metalu) kosztującej 3,50. Szyba potem wygląda jak nówka, pod warunkiem że nie była przeorana głeboko. Drobne zmatowienia i ryski ''eksploatacyjne'' spoko znikają. A że swiatło się w niej załamuje inaczej, to jest to trudne do zauważenia.

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...