Skocz do zawartości

Jaki to rozmiar ???


Rekomendowane odpowiedzi

Na Allegro kupiłem kombinezon - wg. opisu 52. Odbieram paczkę, atam kombik, którego spodnie spadają mi po prostu z tyłka. Patrzę na metkę a tam dwie cyferki - 46 56. No i jaki to rozmiar ??? Bo moim zdnaiem to damskie 46 a męskie 56, a gość upiera sie że to 52, bo to inna rozmiarówka... Czy ktos może mi powiedzieć jaki w końcu to jest rozmiar??? 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nosze wranglery 34/34 a jak kupiłem na motocykl portki nr 50 to okazało sie że mnie cisną i teraz musze schudnąć -ale to dla mojego dobra[nawet nie wiecie jak ciężko jest schudnąć]

 

Oj wiemy, Wiemy !!!

Kupiłem spodnie i kurtkę na wcisk aby być bardziej zmotywowanym ale niewiele to pomaga :cry:

 

Zbycho

XJ900s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o dżinsy np.34/34 to pierwsza część określa rozmiar w pasie w calach

(34 " x 2,54cm) a drugi wymiar do długośc spodni.Jeśli ja kupuje spodnie dla siebie dobrej (renomowanej) firmy to w ciemno biorę 34/34 i zawsze pasują.Jeśli chodzi o rozmiary ubrań....no tu jest gorzej.Mozna znaleźć rozmiary Euro.GB,US itd. Np moja kurtka motocyklowa firmy Akito Mercury ma na metce nastepujące wymiary: Euro-52 GB-48 US-48. a spodnie maja tez rozmiar na metce 52. I spodnie i kurtka sa dośc dopasowane :) mam 180cm wzrostu ok 86 w pasie i ok 98 w klacie.Wszystko to popieprzone... :D

Radze zakręcić sie za jakimś katalogiem z modą np.OTTO lub BON PRIX bo tam na końcu są podane poszczególne wymiary delikwenta i odpowiadające temu rozmiary ubrań

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...