Skocz do zawartości

IMPREZA WE WROCŁAWIU NA CZEŚĆ NOWEGO MOTOCYKLA - 01.12


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem jedno - sam byłem za trzeźwy żeby patrzeć na te bezeceństwa. Dobrze, ze siedzieliśmy daleko od baru to nas może jeszcze tam wpuszczą....

 

BURKOWI I ASTARTE MOWIMY ZDECYDOWANE NIE :!:

 

Dzisiaj z kagańcami i na łańcuchu w osobnych katach sali :!:

 

(pzdr z laborek :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak zwykle pokazaliśmy... :?

Kaśka, jak tam ślady na masce?? Nikt w robocie się Ciebie nie pytał czy przaypadkiem kogoś nie potrąciłaś?? :twisted:

Powiem jedno - sam byłem za trzeźwy żeby patrzeć na te bezeceństwa. Dobrze, ze siedzieliśmy daleko od baru to nas może jeszcze tam wpuszczą...

Święte słowa... i całe szczęście, że w czeskim też mamy osobną sale... (podobno)

Jak tam Burek  Doszła do siebie  

Nie wiem, bo jeszcze nie zwlekła się z wyra...

PGR dawaj fotki z imprezy

Może lepiej nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka spoko luz znajomi już nie jedno widzieli, kolega był bez filmu a koleżanka musiała się nim opiekować i dała rade. Generalnie im się podobało . Przeciez fajna zabawa była ale dalej tweirdze iż było to preludium przed weekendem?

 

jerry

 

PS. Kaśka a co się stało z maską????? Co mnie omineło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Burek :?:  Doszła do siebie :split:

 

Powoli dochodzę do siebie, ale dzisiaj na pewno mi sie to nie uda, może jutro :-D

 

Szacun za impreze - Kaśka Ty jesteś swój chłop :mrgreen:

 

Jerry a jak tam Twoi znajomi :lapad:  

Doszli do siebie po wczorajszym szoku spowodowanym oglądnięciem w akcji Astarte i Burka :mrgreen:

Przeca my się z Burkiem dobrze zachowywałyśmy :-D ... w miarę dobrze... I nie wiem czemu znajomi mieli miny nietęgie :twisted:

 

No przecież my takie grzeczne byłyśmy :mrgreen:

 

BURKOWI I ASTARTE MOWIMY ZDECYDOWANE NIE :!:

 

Pidżi :P

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dobra to ten temat już zamykamy.

A właśnie' date=' że nie ! Planujemy imprezę z okazji przykręcenia tablic rejestracyjnych do motocykla. Ma piękny i wielce wymowny nr NIL 969. Wielce sprośno-diabelski numer :) Chętni są ?[/quote']

Pytanie tylko gdzie, jak i dlaczego tak późno :twisted: ??

Proponuję termin posesyjny - czyli luty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie' date=' że nie ! Planujemy imprezę z okazji przykręcenia tablic rejestracyjnych do motocykla. Ma piękny i wielce wymowny nr NIL 969. Wielce sprośno-diabelski numer Very Happy Chętni są ?[/quote']

 

 

Hi,

dawno się nie widzieliśmy więc ja bardzo chętnie. Jeśli ustalicie termin i miejsce dajcie znać na komórkę. W najbliższą środę w bezsenności jest koncercik. Kapelka gra w stulu Massive Attack, lekko i przyjemnie. Wjazd 5 pln. Może wtedy opijemy NIL'a hehehehe Kaśka musi uważać we Wrocku bo ma obce blachy hehehe

jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...