Skocz do zawartości

Kawasaki KLR600 nie chce zapalić!


SiwyKLR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolo zamachowego nie siagaj poco :?: lancucha nie wyciagasz a jego sztywnosc i znaki zaplonu sprawdzasz nie sciagajac nawet pokrywy kola zamochowego (magneta )tylko odkrec korki plastikowe i krecac walem szukaj znakow na magnecie i kolach walkow

a co do serwisowko mam po szkopsku do 600 na kompie i do 650 ksiazke po angielsku od clymera ale te silniki troszke sie roznia moge ci ja wyslac netem (od 600) podziele po 10 mega i na jakas poczte ale zalezy czy fersztejen ty ten durna jezyk :notworthy: (szkopski) calosc ma jakos ponad 100 mega

 

sprawdz stan instalacji w pokrywie magneta koles mial pouszkadzane izolacje w gumowych zabezpeiczeniach kabli ( nie wiem jak to wytlumaczyc)

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotyczy ustawienia rozrządu w klr 600.Odkręć górny plastikowy korek w lewej kapie,trzecia kreska ta ze znaczkiem T musi się pokryć ze znaczkiem na obudowie,zdejmij kapę zaworową ,znaki na kołach zębatych powinny być skierowane grotami na linii głowicy w kierunku przedniego koła.

powodzenia

 

[ Dopisane: 28.10.2005 ]

sprawdz też dekompresator,jest po prawej stronie 'wydechowego' wałka rozrządu(tego od przedniego koła)jeśli będzie zacięty,bądz zatarty,nie da się rozchylić dwóch połówek-rozciągnąć sprężynki jeden zawór będzie zawsze otwarty i nici z odpolenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sorki za odswieżanie starego tematu, ale chciałem się pochwalić że Kawa odpala :P

Sam nie dałem rady, zawiozłem ją do kolesia który zna się na rzeczy.

Główną przyczyną był oczywiście gaźnik od DR650, teraz mam założony orginalny od kawy, taki jak powinien być :)

Jestem zadowolony i nie mogę doczekać się fajnego pośniegowego płota :P :P :mrgreen:

 

Dziękuje wszystkim za pomoc :!: :!: :!:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie ze kawa lata bedziesz mial z niej duzo radosci ja jezdze i w snieg wlasnie zaraz lece do lasu :P

 

masz tu adres stronki jest tu manual do KLR 600 po angielsku sciagnij zawsze sie przyda http://xd8ad0695.ip.e-nt.net/klr/Kawasaki%...ce%20manual.pdf

 

p.s tam jest i manual do KLR 650 jesli ktos zainteresowany :P

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam! posiadam KLR 600 z92r.

 

mam taki problem że nie da się jego uruchomić...

Myśle że mógł się rozrząd przestawić...

Czy ktoś mi może napisać jak się go ustawia?

Czytałem wyżej że jakiś znaczek z literką T ale ja nic tam nie mam tego na tym kole :icon_razz:

proszę o odpowiedz, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkrecasz 2 koreczki na deklu magneta , srodkowy koreczek do krecenia walem , gorny korek to wizjer. Na kole magnetycznym sa litery F , T , ty ustaw aby rowek pod tym korkiem pokrywal sie z literka T . Teraz zdejmujesz pokrywe zaworow i w momencie gdy na dole w okienku masz T , to na kolach rozrzadu sa strzalkiu maja byc one ulozone rownolegle do glowicy skierowane grotami do przodu.

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...