Skocz do zawartości

Kawasaki KDX 125/200/250


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Troche sie nam ten temat rozpadł.

ALe mam kolejne pytanko: a mianowicie to jak powinny być ustawione zawoy w kdxie 125? powinny iśc równo czyli np jak jeden jest otwarty to drugoi tez czy moze jakos inaczej ?

pomóżcie =]

 

pozdro. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Troche sie nam ten temat rozpadł.

ALe mam kolejne pytanko: a mianowicie to jak powinny być ustawione zawoy w kdxie 125? powinny iśc równo czyli np jak jeden jest otwarty to drugoi tez czy moze jakos inaczej ?

pomóżcie =]

 

pozdro. :)

 

napisz to jeszcze raz i po polsku bo z tego co napisałeś wynika że kdx to 4T :biggrin:

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jezdze aktualnei kawasaki kmx czy kdx duzo rozni sie od kmxa ??

Bo planuje kupic cos bardziej zeby pojezdzic na torze i posmigac troche bardziej ostro po terenie :biggrin:

Kdx to dobry motor zeby poszalec czy tez raczej takie enduro jak kmx ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Troche sie nam ten temat rozpadł.

ALe mam kolejne pytanko: a mianowicie to jak powinny być ustawione zawoy w kdxie 125? powinny iśc równo czyli np jak jeden jest otwarty to drugoi tez czy moze jakos inaczej ?

pomóżcie =]

 

ŻE CO ??????????

 

Jakie znowu zaworki tam masz w tym KDX 125 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz bardziej poszaleć to nie ma sensu kupować po kmx'ie kdx'a. Mocniejszy sprzęt lecz to mija się z celem. Już lepiej kup WR 125 lub EXC 125

Boje sie troche z zywotnoscia takich motorow....

Słyszałem opinie ze te exc 125 sa zawodne ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻE CO ??????????

 

Jakie znowu zaworki tam masz w tym KDX 125 ?

Chodzi mu o zawory wydechowe TAKIE

 

 

Zawory powinny się otwierać równocześnie.

 

 

piotrek2345 oczywiste jest że koszt utrzymania EXC będzie wiekszy niż KDX'a. Trochę niżej jest temat o utrzymaniu full crossa 125. Poczytaj to będziesz wiedział co i jak. Ale jeśli chcesz jeździć ostro i tor również to jedynie EXC lub WR(może zdecyduj się na full cross'a) Kdx'em da rade również jeździć nie mówię, że nie. Lecz on tak to ujmę "nie zaspokoi Cię"

 

A opinia, iż EXC jest zawodny to nie prawda. Jeśli będziesz dbał o motor to będzie jeździł i jeździł. Wiem bo sam mam taki motor. Dodam, że posiadałem również KDX'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kammsel chodzi mi o zawór wydechowy.

 

Piterq dzieki za odp, ale mam jeszce jedno pytanko z tej natury:P chodzi o to czy kiedy ten wałek co steruje zaworami jest wsuniety to zawory powinny byc zamkniete czy inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeglądając forum znalazłęm wzmianke o tym że cylindrów na nicasylu nie trzeba docierac czy to prawda?

Bo właśnie wymieniłem u siebie tłoka a mam cylek na nikasylu :icon_mrgreen:

Musisz docierać, ale nieco mniej niż żeliwo. Jakieś 300-400km.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz docierać, ale nieco mniej niż żeliwo. Jakieś 300-400km.

 

No to powiedz mi jak to jest z corssami :) przecież zamnim zrobisz 300-400km to już pare mth zleci :clap:

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kpisz :)

tyle to mój kumpel CR-ki na tuleji nie docierał ;)

Ja tam nicasyl docierałem z 10 min :(

 

 

 

Ja nie zmieniałem selekcji. Czyli mówicie żeby nie docierać 400 czy 500 KM tylko jakieś 100 i w palnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...