Skocz do zawartości

Tylnia opona do R6


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

musze kupić tylnią oponke do 6tki i za bardzo nie wiem na która się zdecydować. Chciałbym kupić nową lub "prawie nową" - ale za to o wiadomej mi historii.

 

Jeżeli chodzi o nówke to mam do wyboru póki co

 

> Bridgestone BT020 R ad. 2005

> Metzeler Sportec M1 ad 2004/2005

> MIchellin Power Sport ad 03/04

> Pirreli Diablo ad 04/05

 

Z tego co wiem to Sportec M1 nie jest zly, a za okolo 800/900zl moge miec komplet przod + tyl. Reszta to tylko tyl... cenowo w okolicach 500-600zl.

 

Moge tez miec D208 ad 05 z toru.. za dobrą kaskę :)

 

i co tu teraz kupić? z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na przodzie.

Ja przekonałem się boleśnie jak istotne jest dobranie właściwej gumy, po zmianie Dunlopa D207 na Bridgestone BT020 ( tył ) moto stało się kompletnie nieprzewidywalne na mokrym.

Oczywiście z przodu zostało D207, fakt że też już jest do zmiany bo zaczęła ząbkować :mrgreen:

Najlepiej jest mieć ten sam przód co i tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jezdzilem na 3 oponkach co wymieniles

1 to sportec i z niej strasznie byem zadowolony nie pamietam zeby mi sie uslizgiwala nawet jak byla zimna wiec sportreca naprawde polecam

2 to D 208 tez super oponka mialem ja tylko na przodzie wiec Ci duzo nie powiem ale z przodu sprawowala sie super wiec ja tez polecam

3 to pilot power jak byla zimna to wiadomo troche sie slizgala ale jak si ezagrzala to wtedy mozna byla na niej calkowicie polkegac:)

Ja chyba bym wybral sporteca bo naprawde bylem z niej zadowolony i nie pamietam ze jak byla zimna to zebym zauwazylem ze troche sie uslizgiwala

Wiec te 3 opony wydaja mi sie naprawde dobre :)

Co do pirreli diablo to slyszalem ze sa bardzo dobre bo miekkie ale wiadomo co bardzo miekkie to szybko sie zuzywa :D

Nie wiem czy ci pomoglem bo w sumei napisalem ze kazda dobra :D ale sa to opony naprawde konkretne i mysle ze co nei wybierzesz to bedziesz zadowolony

Ja teraz kupilem komlet uzywanych pilotow power bo nawet byla dobra cena i wiem ze bede sie czul na nich bezpiecznie:) bo sa to juz moje drugie takei oponki :)

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...