Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sieeeeeemianowice właśnie się dorwałem do komputra

WAŻNE!!!

nie byłem SZCZEPIONY!!! :P :D :D

wszystkich pogryzionych czeka seria bolesnych zastrzyków (ponoć finansuje to NFZ) :twisted: :twisted: :twisted:

dzięki za zajefajną imprezę zjeby...

kąsające pzdr BRODA :mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o której dostarczono tam moje zwłoki

Jako jedynie trzeźwa i nie biorąca udziału w sekscesach forumowych kobieta autorytatywnie stwierdzam' date=' że zwłoki Miro_N zostały dostarczone na komisariat tuż przed 5.00 ;)

 

Chciałeś??? Masz!!

Łomatko ... jak Ty umiesz foty montować !!! :mrgreen:

 

 

Fotki makabryczne... aż się miło patrzy

dobrze' date=' że Cie na nich nie ma ? A nie oglądałeś po powrocie z Leroy Marlin fotek od Swiruradom ? :mrgreen:

Trzeba było to gdzieś na boku zrobić... łazienka męska się do tego świetnie nadawała

Nie nadawała się bo tam Pasteurkowicze mi chłopa ukraińską wódką upijały !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto łaził w mojej koszulce ?!?!?!?! :mrgreen:

kRASNAL !!! Nie mogłeś mojego nicka na koszulce rozmazać ? Co ? :-D

Ale dzięki Krasnalowi i Swiruradom Amazonka ma nowy avatar, I krasnalowi też jakby sie zmienił ... Brwi Ci Krasnal ogolili jak spałeś ? BO JAKOŚ INACZEJ WYGLĄDASZ NIŻ DO TEJ PORY :mrgreen:

No ... popłakałem się podczas oglądania zdjęć.

NASTĘPNA IMPREZA JUŻ WKRÓTCE - W KOŃCU KARNAWAŁ ZA CHWILKĘ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NASTĘPNA IMPREZA JUŻ WKRÓTCE - W KOŃCU KARNAWAŁ ZA CHWILKĘ !

Nie strasz... :mrgreen:

Mishel napisał:

Fotki makabryczne... aż się miło patrzy

 

dobrze' date=' że Cie na nich nie ma ? A nie oglądałeś po powrocie z Leroy Marlin fotek od Swiruradom ? [/quote']

Wiem, wiem, już chciałem ściemnić, że mnie tam nie było... A tu jednak od razu mnie wydałaś... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siemaneczko!!!

Dzisiaj dopiero dobiłam do kompa. Na szczęście :(

I co to ma znaczyć???? Ja tu chcę obejrzeć jakieś foty a tu ich poprostu nie ma. Przyznać się!!!! Kto je już zlikwidował??? ;)

A jeśli chodzi o pogryzienie przez Brodę, to też mnie udziabał w brzuch. Boleśnie i nie obeszło się bez siniaka. Ale wiecie co? Ja to chyba jakś inna jestem, bo żadnych komplikacji nie miałam a nie byłam szczepiona na wściekliznę :P Oczywiście Broda chcial także skonsumować moją nogę za pomocą plasikowego nożyka. Na szczęście nie udało mu się to, ale blizna została.

 

Oczywiście widzimy się w piątek na PGR PARTY :P

 

Pozdrawiam całą ,,chołotę" ;)))))))

 

Ada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...