Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NO dobra - ekipa z pasteura wlasnie wstala i jest w pelnej gotowosci bojowej :twisted: :P Impra byla zajebista i juz nawet nie trzeba sie domyslac co sie dzis bedzie dzialo :mrgreen: :arrow: :-D Nie wiem czy za to bana nie dostane ale musze to napisac...

SZACUN JAK BYK SZMATY :!: :!: :!: :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo dziękuję... impreza była przednia :twisted:

A w tych majtach miałam rwanie na sali jak nigdy. Męska ubikacja o wiele przyjemniejsza i więcej się tam dzieje :P

 

A poza tym to mam rozwalone kolano, łokieć, kostkę, ale kto by się przejmował jak dzisiaj powtórka... :twisted:

 

ps. szczególne pozdrowienia dla barmanki, która wytrzymała z nami... (dziwie się - tego się nie dało znieść na trzeźwo :oops: ).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doczekaliście się Pasteurkowicze. Jak Was dziadzia prosił o kulturę języka i upominał, to mieliście moje sugestie w d...e. Jak jeden z forumowiczów zrezygnował z imprezy ze względu na Wasze ordynarne słownictwo to też do Was nie trafiło !!! Teraz Was sam Admin opiórkał i jeszcze wam tyłki skopie :lapad: Jak prosiłem żebyście się zwracali do siebie per "Drogi Kolego" to byliście na to głusi. (Tak jak ja dzisiaj :mrgreen:) Ja proszę o zamknięcie tego tematu, a Pasteurkowiczów w domu wariatów !!!! Natychmiast !!! Albo nie - jutro ... bo z kim ja będę walczył dzisiaj ... :mrgreen: Jak sobie przypomnę wczorajszą minę kelnerki .... :-D :-) :P :mrgreen: i kto jej k...a zabrał napiwek :mrgreen: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło jezu... dobrze że mnie Kasia do domu odwiozła :P , bo nie wiem czy bym się po drodze gdzieś nie zgubiła :lapad: .

Jeszcze przezornie przed wyjściem już łóżko pościeliłam... i to był naprawdę, naprawdę :!: dobry plan :twisted: (jestem z siebie dumna).

 

Kurcze była taka impreza zajebista, że po prostu nie mogę się doczekać dzisiejszej 8)

 

ps. czy Czeski jest spalony :?: Bo ja tak lubiłam tam chodzić :oops:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. czy Czeski jest spalony  Bo ja tak lubiłam tam chodzić

Jak przyjdziesz bez Amazonki to Cię nie poznają ! Tylko nie rycz " DO PIEKŁA" bo wtedy klapa ... :-D

Kurcze bez krzyczenia to będzie trudno... ja to mam w standardzie :P

 

a kelnerka mimo wszystko chyba nas polubila, chociaz mine to czasami miala nie tego

Kurcze przynajmniej na 2 m-ce robię sobie przerwę od Czeskiego :lol:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...