Skocz do zawartości

Spotkanie 4umowe - W-w dziękuje za przybycie Zagranicy :)


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Adu - Mishel dla Ciebie się nawet umyje (tzn wrzucimy go do wanny i polejemy DOMESTOSEM)  

Widze, że mi reklame robicie... aż mi łezka w oku się pojawia...

Ale to tylko dlatego, że od was nieźle je*ie... Dla was to nawet DOMESTOS jest za słaby :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie DOMESTOS - w płynie

+ lizol w stosunku 1:1 - sprawdzony w myciu zielonych kurczaków w KFC. Ale żadnego zamrażania brudu proszę. To nie jest humanitarne! :D

No a ze spraw formalnych - właśnie dostałem PW od Pierzaka, że koszulki forumowe wysyła lada moment. To co - zamiast gajerków - koszulki ? Pasteura się cieszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co - zamiast gajerków - koszulki ? Pasteura się cieszy ?

Spoko, tylko ostrzegam... Moja się skurczyła... A cotletowi troszke rozlazła :twisted: Ale skoro ma być VIP, to strój obowiązuje :-D

jedynie DOMESTOS - w płynie

+ lizol w stosunku 1:1 - sprawdzony w myciu zielonych kurczaków w KFC. Ale żadnego zamrażania brudu proszę. To nie humanitarne!

Na PGR-a to nawet to nie da rady... wysypisko śmieci przy nim, to perfuma :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wreszcie, choć na chwilę, ale musiałam wejść w ten temat. Także ja stawiam się na 1000% w piąteczek i zostaję do niedzieli. Jeszcze nie wiem co i jak, ale będę  :mrgreen:

Adu na piątek nie byłaś zapisana, więc będziesz zmuszona siedzieć u Dziadzi Prota na kolanach :mrgreen:

Już od kilku dni trąbi, że ma rezerwację na swoje kolana dla Adu 8)

Cieszymy się bardzo, że będziesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - widac spamu nigdy za wiele :D Ale z racji tego ze na dworze coraz zimniej lodziki cieple musza byc  :twisted: Astarte a Ty tez chcesz :?:  :arrow:  :mrgreen:

No baaa... ja jak zawsze pierwsza :D

I niech cała przyjemność będzie po mojej stronie :-D

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na swoje wytłumaczenie mogie dodać, ze będziemy łączyć się z Wami w spożywaniu wody (ognistej ) w Rudzie Śląskiej na Woman Blues Fest. W związku z powyższym proszę o usprawiedliwienie nieobecności

W związku z Woman Blues Fest niniejszym usprawiedliwiamy Waszą nieobecność na dwutniowym Men Rock'n'roll & Fire Festival :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...